China Southern ⇆ Filipíny - levné letenky Manila z Prahy (a zpět) 13.990,- kč

Cílíme na ostrovní stát v jihovýchodní Asii! Závratně krásná fauna i flora vás čeká na Filipínách, kam si díky China Southern teď doletíme z Prahy za velmi rozumné peníze. Leťte v novém akčním tarifu Praha - Manila a zpět, bude vám stačit bez deseti korun čtrnáct tisíc i včetně poplatků.

Obousměrné levné letenky Manila při odletech z české metropole si pohodlně vyberete na období od 11. listopadu až vracet se můžete za tuto cenu nejpozději 16. března 2016. Docílíme toho kliknutím na odkaz "kalendář" na konci článku, tím pádem nebude nutné letenky vyhledávat manuálně.

Zajímají vás další detaily k cestě na Filipíny s China Southern Airlines? Být v obraze a umět si celkově spočítat nejen náklady, to jsou klíčové parametry každého tripu. Méně pozitivním faktem jsou dvě mezipřistání v Amsterdamu a poté v Kantonu, při vhodné kombinaci to ale nebude dlouhá čekačka!

Tarif je následovníkem již vyprodáných akčních letů do Manily od Air China. Červnové zpáteční levné letenky na Filipíny byly sice už za 12.868,- kč, k odletu jste však museli cestovat do Vídně a do Rakouska se poté spoj i vracel, tudíž nejen pro pražáky náklady navíc. V prodeji jen do vyprodání.

⇆ Manila - Filipíny (z Prahy) 13.990,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety