China Southern ⇆ Čína - levné letenky Hangzhou z Prahy (a zpět) 12.619,- kč

akce letenky Hangzhou - ČínaMáme tu letenkový tip na návštěvu jedné z nejoblíbenějších destinací v Číně. Hangzhou - turisty celoročně vyhledávané město je nyní k doletu za lepších podmínek také z České Republiky. Své si zde řekla letecká společnost China Southern Airlines, která je právě autorem linky zpáteční levné letenky Hangzhou s odletem z Prahy za cca dvanáct a půl.

O levnou letenku do čínského města Hangzhou bude třeba trochu zabojovat. Jak na to? Vyberte si letenku do Číny v rozmezí období 11. říjen až 30. prosinec. Pobyt je omezen na tři měsíce. Levné letenky Hangzhou bookujte nejpozději předposlední den v měsíci (29.9.). Příkladem Praha - Hangzhou a zpět je třeba let v termínu na přelomu řijna a listopadu, viz odkaz níže.

Výjmečná akční linka leteckého dopravce China Southern Airlines vede z letiště v Praze přes nizozemský Amsterdam (delší doba čekání na další spoj) do Hangzhou (HGH) - Čína. Let zpátky z Hangzhou je cílen opět na Prahu s identickým mezipřistáním. Cena vč. poplatků 12.619,- kč!

Tip: Máte letenku z Prahy do Hangzhou? V místě unikátní krajiny a okolí zapadajíc do tradic místních končin orientu máte několik atrakcí včetně památek UNESCO. Ne nadarmo do Hangzhou putují dobrodruzi z celého světa, přidáte se k nim?

⇆ Hangzhou - Čína (z Prahy) 12.619,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety