China Southern ⇆ Čína - levné letenky Hangzhou z Prahy (a zpět) 12.619,- kč

akce letenky Hangzhou - ČínaMáme tu letenkový tip na návštěvu jedné z nejoblíbenějších destinací v Číně. Hangzhou - turisty celoročně vyhledávané město je nyní k doletu za lepších podmínek také z České Republiky. Své si zde řekla letecká společnost China Southern Airlines, která je právě autorem linky zpáteční levné letenky Hangzhou s odletem z Prahy za cca dvanáct a půl.

O levnou letenku do čínského města Hangzhou bude třeba trochu zabojovat. Jak na to? Vyberte si letenku do Číny v rozmezí období 11. říjen až 30. prosinec. Pobyt je omezen na tři měsíce. Levné letenky Hangzhou bookujte nejpozději předposlední den v měsíci (29.9.). Příkladem Praha - Hangzhou a zpět je třeba let v termínu na přelomu řijna a listopadu, viz odkaz níže.

Výjmečná akční linka leteckého dopravce China Southern Airlines vede z letiště v Praze přes nizozemský Amsterdam (delší doba čekání na další spoj) do Hangzhou (HGH) - Čína. Let zpátky z Hangzhou je cílen opět na Prahu s identickým mezipřistáním. Cena vč. poplatků 12.619,- kč!

Tip: Máte letenku z Prahy do Hangzhou? V místě unikátní krajiny a okolí zapadajíc do tradic místních končin orientu máte několik atrakcí včetně památek UNESCO. Ne nadarmo do Hangzhou putují dobrodruzi z celého světa, přidáte se k nim?

⇆ Hangzhou - Čína (z Prahy) 12.619,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.