China Southern Airlines - Taiwan - levné letenky do Taipei 10.725,- kč

Zaměřujeme opět pozornost nad cestou do Asie. Míříme svou pozornost nad zlevněnou cestou na Taiwan! Představujeme další tip na levné letenky do Taipei na křídlech letecké společnosti China Southern Airlines z cenu 10.725,- kč s taxami i poplatky za zpáteční letenky.

Odlet a přílet je z předních evropských destinací. Aktuálně si letenky levně na Taiwan zabookujete s odletem z německého Frankfurtu s návratem do britského Londýna. Levné letenky do Taipei si můžete objednávat pro lety ještě v tomto měsíci (druhá polovina května), takže se jedná o výhodný tarif typu sbal se a leť! Ukázka příkladu levné letenky se vám ukáže klikem na odkaz pro rezervaci níže.

Upřesnění zvýhodněného letu na Taiwan v podání China Southern Airlines - poletíme z letiště Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na letišti Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na Taiwan Taoyuan Intl Arpt, Taipei, Tchajwan. Zpáteční let s mezipřistáním na letišti Baiyun Airport, Kanton, Čína a návratem na Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie.

Přemýšlíte nad tím, zda li se vyplatí tento zajímavý tarif? Zvažte sami, poslední tip na levné letenky do Taipei tady byl 1. března s odletem z Prahy a návratem do Varšavy, další bude kdo ví kdy. Přehled všech levných letenek do Taipei najdete zde.

Online rezervace levné letenky Taipei (Taiwan)

alternativa: levné letenky Taipei (Praha - Taipei / Taipei - Londýn)

Destinace
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.