China Southern Airlines - Taiwan - levné letenky do Taipei 10.725,- kč

Zaměřujeme opět pozornost nad cestou do Asie. Míříme svou pozornost nad zlevněnou cestou na Taiwan! Představujeme další tip na levné letenky do Taipei na křídlech letecké společnosti China Southern Airlines z cenu 10.725,- kč s taxami i poplatky za zpáteční letenky.

Odlet a přílet je z předních evropských destinací. Aktuálně si letenky levně na Taiwan zabookujete s odletem z německého Frankfurtu s návratem do britského Londýna. Levné letenky do Taipei si můžete objednávat pro lety ještě v tomto měsíci (druhá polovina května), takže se jedná o výhodný tarif typu sbal se a leť! Ukázka příkladu levné letenky se vám ukáže klikem na odkaz pro rezervaci níže.

Upřesnění zvýhodněného letu na Taiwan v podání China Southern Airlines - poletíme z letiště Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na letišti Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na Taiwan Taoyuan Intl Arpt, Taipei, Tchajwan. Zpáteční let s mezipřistáním na letišti Baiyun Airport, Kanton, Čína a návratem na Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie.

Přemýšlíte nad tím, zda li se vyplatí tento zajímavý tarif? Zvažte sami, poslední tip na levné letenky do Taipei tady byl 1. března s odletem z Prahy a návratem do Varšavy, další bude kdo ví kdy. Přehled všech levných letenek do Taipei najdete zde.

Online rezervace levné letenky Taipei (Taiwan)

alternativa: levné letenky Taipei (Praha - Taipei / Taipei - Londýn)

Destinace
Letecké společnosti