China Southern Airlines - Indonésie - levné letenky do Jakarty z Prahy 13.890,- kč

Po delší době je tu samostatná akce na levné letenky do Jakarty z Prahy. Chystáte li se letět levněji do této indonéské země, zbystřete svou pozornost. S příchozím akčním tarifem China Southern Airlines v cz systému se nám nabízí zaknihování levné letenky do Jakarty z Prahy za 13.890,- kč s taxami i poplatky. V ceně je také zahrnutá zpáteční letenka Jakarta - Vídeň.

Dostupnost: jde o akční letenky, takže výběr je umožněn z kalendáře, kde klikem na volný den si ihned rezervujete letenku. Kalendář si vyjedete tak, že kliknete na odkaz pro rezervaci letenky do Indonésie (Jakarta) ve spodní části. Nyní v něm najdete levné letenky do Jakarty s odletem z Prahy na velký počet termínů v období od listopadu až do 27. února 2014.

Popis letu: rozhodnete-li se pro tyto levné letenky do Indonésie, poletíte s aerolinkami China Southern Airlines z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na Baiyun Airport, Kanton, Čína a příletem na Soekarno Hatta Intl, Džakarta, Indonésie. Zpáteční let kromě Číny má mezipřistání také na letišti Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie. Přílet je na Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko.

Tip: využijte příznivé ceny u tarifu na levné letenky Jakarta s odletem z Prahy a návratem do Vídně, dokud jsou ještě k mání. Hojnost termínů ještě neznamená, že budou levné letenky dostupné po celé období. Je to otázka pár dní, kdy bude akce ukončena, tak ji využijte dříve než skončí!

Online rezervace levné letenky Jakarta (Indonésie)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.