China Southern Airlines - Indonésie - levné letenky do Jakarty z Prahy 13.890,- kč

Po delší době je tu samostatná akce na levné letenky do Jakarty z Prahy. Chystáte li se letět levněji do této indonéské země, zbystřete svou pozornost. S příchozím akčním tarifem China Southern Airlines v cz systému se nám nabízí zaknihování levné letenky do Jakarty z Prahy za 13.890,- kč s taxami i poplatky. V ceně je také zahrnutá zpáteční letenka Jakarta - Vídeň.

Dostupnost: jde o akční letenky, takže výběr je umožněn z kalendáře, kde klikem na volný den si ihned rezervujete letenku. Kalendář si vyjedete tak, že kliknete na odkaz pro rezervaci letenky do Indonésie (Jakarta) ve spodní části. Nyní v něm najdete levné letenky do Jakarty s odletem z Prahy na velký počet termínů v období od listopadu až do 27. února 2014.

Popis letu: rozhodnete-li se pro tyto levné letenky do Indonésie, poletíte s aerolinkami China Southern Airlines z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na Baiyun Airport, Kanton, Čína a příletem na Soekarno Hatta Intl, Džakarta, Indonésie. Zpáteční let kromě Číny má mezipřistání také na letišti Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie. Přílet je na Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko.

Tip: využijte příznivé ceny u tarifu na levné letenky Jakarta s odletem z Prahy a návratem do Vídně, dokud jsou ještě k mání. Hojnost termínů ještě neznamená, že budou levné letenky dostupné po celé období. Je to otázka pár dní, kdy bude akce ukončena, tak ji využijte dříve než skončí!

Online rezervace levné letenky Jakarta (Indonésie)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.