China Eastern - Indonésie - levné letenky Denpasar Bali 12.688,- kč

Jak už jste si u nás zvykli, přinášíme vám každodenní tipy na levné letenky do všemožných koutů světa. Dnes naše pátrání výhodných akcích přináší ovoce v podobě atraktivní cesty na indonéský ostrov Bali, což je cíl cestovatelů ze všech kontinentů a nutno říci, že právem, protože tento ostrov má co nabídnout. Buďte si jisti, že po návštěvě Bali budete mít na co vzpomínat!

Zpátky k akci. Ano, je to akce, tudíž se není potřeba uspokojovat s hrstkou termínů, které by bylo potřeba vyhledat. Flexibilní cestovatelé mají jedinečnou šanci zabookovat si levné letenky Denpasar Bali s odletem z Říma a návratem do Londýna za částku 12.688,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Aktuální levné letenky Bali spadají pod tarif aerolinky China Eastern Airlines. Volné termíny jsou dostupné v období od 1. března 2014 do 28. března 2014. Ty, které si ještě můžete zarezervovat vám ukáže kalendář (klik na rezervační odkaz).

Info k tarifu letenky do Indonésie: Odlétá se z letiště v Římě s mezipřistáním na letišti Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na Ngurah Rai Arpt, Denpasar Bali, Indonésie. Zpáteční let je veden z tohoto letiště k mezipřistání opět v Šanghaji s konečným příletem na letiště Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie.

Tip: Jste-li dobrodruzi, nenechte se odradit odletem z Říma s návratem do Londýna. Jednosměrná letenka totiž cestu nijak zásadně neprodraží. Vemte si lowcost spoj a zaplaťte pouze pár stovek za let. Chcete s něčím poradit? Napište nám na facebook, rádi vám při hledání levné letenky pomůžeme.

Letecké společnosti