China Eastern - Indonésie - levné letenky Denpasar Bali 12.688,- kč

Jak už jste si u nás zvykli, přinášíme vám každodenní tipy na levné letenky do všemožných koutů světa. Dnes naše pátrání výhodných akcích přináší ovoce v podobě atraktivní cesty na indonéský ostrov Bali, což je cíl cestovatelů ze všech kontinentů a nutno říci, že právem, protože tento ostrov má co nabídnout. Buďte si jisti, že po návštěvě Bali budete mít na co vzpomínat!

Zpátky k akci. Ano, je to akce, tudíž se není potřeba uspokojovat s hrstkou termínů, které by bylo potřeba vyhledat. Flexibilní cestovatelé mají jedinečnou šanci zabookovat si levné letenky Denpasar Bali s odletem z Říma a návratem do Londýna za částku 12.688,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Aktuální levné letenky Bali spadají pod tarif aerolinky China Eastern Airlines. Volné termíny jsou dostupné v období od 1. března 2014 do 28. března 2014. Ty, které si ještě můžete zarezervovat vám ukáže kalendář (klik na rezervační odkaz).

Info k tarifu letenky do Indonésie: Odlétá se z letiště v Římě s mezipřistáním na letišti Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na Ngurah Rai Arpt, Denpasar Bali, Indonésie. Zpáteční let je veden z tohoto letiště k mezipřistání opět v Šanghaji s konečným příletem na letiště Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie.

Tip: Jste-li dobrodruzi, nenechte se odradit odletem z Říma s návratem do Londýna. Jednosměrná letenka totiž cestu nijak zásadně neprodraží. Vemte si lowcost spoj a zaplaťte pouze pár stovek za let. Chcete s něčím poradit? Napište nám na facebook, rádi vám při hledání levné letenky pomůžeme.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.