China Eastern - Indonésie - levné letenky Denpasar Bali 12.688,- kč

Jak už jste si u nás zvykli, přinášíme vám každodenní tipy na levné letenky do všemožných koutů světa. Dnes naše pátrání výhodných akcích přináší ovoce v podobě atraktivní cesty na indonéský ostrov Bali, což je cíl cestovatelů ze všech kontinentů a nutno říci, že právem, protože tento ostrov má co nabídnout. Buďte si jisti, že po návštěvě Bali budete mít na co vzpomínat!

Zpátky k akci. Ano, je to akce, tudíž se není potřeba uspokojovat s hrstkou termínů, které by bylo potřeba vyhledat. Flexibilní cestovatelé mají jedinečnou šanci zabookovat si levné letenky Denpasar Bali s odletem z Říma a návratem do Londýna za částku 12.688,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Aktuální levné letenky Bali spadají pod tarif aerolinky China Eastern Airlines. Volné termíny jsou dostupné v období od 1. března 2014 do 28. března 2014. Ty, které si ještě můžete zarezervovat vám ukáže kalendář (klik na rezervační odkaz).

Info k tarifu letenky do Indonésie: Odlétá se z letiště v Římě s mezipřistáním na letišti Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na Ngurah Rai Arpt, Denpasar Bali, Indonésie. Zpáteční let je veden z tohoto letiště k mezipřistání opět v Šanghaji s konečným příletem na letiště Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie.

Tip: Jste-li dobrodruzi, nenechte se odradit odletem z Říma s návratem do Londýna. Jednosměrná letenka totiž cestu nijak zásadně neprodraží. Vemte si lowcost spoj a zaplaťte pouze pár stovek za let. Chcete s něčím poradit? Napište nám na facebook, rádi vám při hledání levné letenky pomůžeme.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.