China Eastern - Austrálie - levné letenky Sydney 17.499,- kč

Po delší odmlce tu máme zajímavý tarif na levné letenky do Sydney. Nové možnosti přináší na trh letecká společnost China Eastern Airlines. V akčním tarifu této aerolinky si nyní zaletíte za cenu 17.499,- kč včetně tax a poplatků z německého Mnichova. Zpáteční lety (již zahrnuty do ceny) vedou na letiště do Londýna.

Dostupnost: Akce China Southern Airlines na levné lety do Austrálie přináší možnost vybrat si vám pasující termíny pouhým kliknutím na volné datum. Akční letenky do Sydney si teď objednáte na období od 4. března 2014 do 30. května 2014. Odlety do Sydney v dubnu a květnu nejsou, čili pro tyto měsíce platí pouze zpáteční lety, více info pod odkazem na rezervaci.

Popis tarifu: Jak se letí? Odlety probíhají z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s cca 5-ti hodinovým mezistopem na Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na Sydney Kingsford Smith Arpt, Sydney, Austrálie. Zpáteční let opět s mezipřistáním v Šanghaji přilétá na letiště Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie.

Tip: Jednosměrné letenky do Říma a z Londýna celkovou cestu nijak zásadně neprodraží. Díky lowcost spojům se dostaneme na cenu v řádu pár stokorun. Poradit jak vyhedat levnou letenku do Říma či z Londýna vám poradíme na našem facebooku.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.