China Eastern - Austrálie - levné letenky Sydney 17.499,- kč

Po delší odmlce tu máme zajímavý tarif na levné letenky do Sydney. Nové možnosti přináší na trh letecká společnost China Eastern Airlines. V akčním tarifu této aerolinky si nyní zaletíte za cenu 17.499,- kč včetně tax a poplatků z německého Mnichova. Zpáteční lety (již zahrnuty do ceny) vedou na letiště do Londýna.

Dostupnost: Akce China Southern Airlines na levné lety do Austrálie přináší možnost vybrat si vám pasující termíny pouhým kliknutím na volné datum. Akční letenky do Sydney si teď objednáte na období od 4. března 2014 do 30. května 2014. Odlety do Sydney v dubnu a květnu nejsou, čili pro tyto měsíce platí pouze zpáteční lety, více info pod odkazem na rezervaci.

Popis tarifu: Jak se letí? Odlety probíhají z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s cca 5-ti hodinovým mezistopem na Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na Sydney Kingsford Smith Arpt, Sydney, Austrálie. Zpáteční let opět s mezipřistáním v Šanghaji přilétá na letiště Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie.

Tip: Jednosměrné letenky do Říma a z Londýna celkovou cestu nijak zásadně neprodraží. Díky lowcost spojům se dostaneme na cenu v řádu pár stokorun. Poradit jak vyhedat levnou letenku do Říma či z Londýna vám poradíme na našem facebooku.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.