China Eastern Airlines - Indonésie - levné letenky Bali 13.140,- kč

Letenkáři vyhlížejíc výhodný tarif do Indonésie můžou právě teď zbystřit svou pozornost, jelikož jsou tu akční letenky Denpasar Bali. V tarifu letecké společnosti China Eastern Airlines si nyní můžete objednávat levné letenky na Bali za cenu 13.140,- kč včetně tax a poplatků s odlety z italského Říma a návraty do německého Frankfurtu.

Dostupnost: levné letenky do Indonésie (Denpasar Bali) je potřeba objednávat ihned. Vybírat můžete letenky z akčního kalendáře na období od 5. října do 25. října, čili sice levné letenky na Bali s kalendářem, ale jen na říjen. Pakliže se na vás již nedostane a všechny termíny budou vyprodány, doporučujeme alternativně od stejné letecké společnosti letenky do Denpasar Bali také s odletem z Říma, ale návratem do Paříže. Odkaz najdete níže.

Popis akčního tarifu China Eastern Airlines na lince Řím - Denpasar Bali - Frankfurt: odlétá se z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na letišti Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na Ngurah Rai Arpt, Denpasar Bali, Indonésie. Zpáteční let se stejným mezipřistáním je mířen na letiště Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo.

Tip: pro druhou variantu levných letenek Denpasar Bali s návraty do Paříže za téměr stejnou cenu sice není letový kalendář, ale nějaký ten termín se dá ještě určitě vybrat, v každém případě, jestli obvykle urgujeme pro včasnou rezervaci levné letenky, tak nyní urgujeme dvojnásob, pospěšte si!

- rezervace levné letenky Denpasar Bali - Indonésie (návrat do Frankfurtu)

- rezervace levné letenky Denpasar Bali - Indonésie (návrat do Paříže)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.