China Eastern Airlines - Indonésie - levné letenky Bali 13.140,- kč

Letenkáři vyhlížejíc výhodný tarif do Indonésie můžou právě teď zbystřit svou pozornost, jelikož jsou tu akční letenky Denpasar Bali. V tarifu letecké společnosti China Eastern Airlines si nyní můžete objednávat levné letenky na Bali za cenu 13.140,- kč včetně tax a poplatků s odlety z italského Říma a návraty do německého Frankfurtu.

Dostupnost: levné letenky do Indonésie (Denpasar Bali) je potřeba objednávat ihned. Vybírat můžete letenky z akčního kalendáře na období od 5. října do 25. října, čili sice levné letenky na Bali s kalendářem, ale jen na říjen. Pakliže se na vás již nedostane a všechny termíny budou vyprodány, doporučujeme alternativně od stejné letecké společnosti letenky do Denpasar Bali také s odletem z Říma, ale návratem do Paříže. Odkaz najdete níže.

Popis akčního tarifu China Eastern Airlines na lince Řím - Denpasar Bali - Frankfurt: odlétá se z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na letišti Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na Ngurah Rai Arpt, Denpasar Bali, Indonésie. Zpáteční let se stejným mezipřistáním je mířen na letiště Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo.

Tip: pro druhou variantu levných letenek Denpasar Bali s návraty do Paříže za téměr stejnou cenu sice není letový kalendář, ale nějaký ten termín se dá ještě určitě vybrat, v každém případě, jestli obvykle urgujeme pro včasnou rezervaci levné letenky, tak nyní urgujeme dvojnásob, pospěšte si!

- rezervace levné letenky Denpasar Bali - Indonésie (návrat do Frankfurtu)

- rezervace levné letenky Denpasar Bali - Indonésie (návrat do Paříže)

Letecké společnosti