China Eastern Airlines - Indonésie - levné letenky Bali 12.832,- kč

*** update - doplněn kalendář na říjen *** Roztrhl se nám pytel s tipy na levné letenky a tak si hned pojďme představit první pecku. Chcete cestovat na místo, odkud se vám nebude chtít vracet? Jsou tady další volné termíny s levnými letenkami na Bali, což je cíl mnoha cestovatelů z celého světa.

V tarifu China Eastern Airlines jsou k dostaní v českém rezervačním systému levné letenky Denpasar Bali s odletem z italského Říma a návratem do německého Frankfurtu. Tyto zpáteční letenky pořídíte nyní již za 12.832,- kč včetně tax a poplatků.

Volných letenek v tomto tarifu není hodně, ale přesto se dá vybrat. Aktuálně jsou k dispozici levné letenky do Denpasar Bali na přelom září a října. Letět můžete například v datu 25.9. - 11.10., nebo 25.9. - 14.10. (odkaz níže).

Popis letu - vypravuje aerolinka China Eastern Airlines. Odlet z Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na Ngurah Rai Arpt, Denpasar Bali, Indonésie. Zpáteční let je stejný, ovšem s příletem na letiště Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo.

Tip: máte li zájem také o další levné letenky do Indonésie, mrkněte na tuto stránku, naleznete tam například i levné letenky do Jakarty.

Online rezervace levné letenky Denpasar Bali (Indonésie)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.