China Airlines - Nový Zéland - levné letenky Auckland 19.630,- kč

Další levné lety na Nový Zéland na sebe nenechávají dlouho čekat. Mají je na starosti aerolinky objevující se mezi našimi letenkovými tipy poprvé. Velmi dobře teď vycházejí levné letenky do Aucklandu v akčním tarifu leteckého dopravce Air China.

Po zhruba měsíční pauze si můžeme opět zaknihovávat levné letenky na Nový Zéland a to dokonce ještě výhodněji než posledně. Za cenu 19.630,- kč jsou tu akční letenky do Aucklandu. Odlety i návraty jsou v ceně a jsou ze skvěle dostupného Říma.

Na kdy je k mání tento výhodný letenkový tarif Air China a jak se k němu dostat si povíme právě teď. Zkušenější letenkáři vědí, že stačí kliknout na odkaz pro rezervaci levné letenky a zobrazí se vám dostupné lety. V této době jsou k dispozici levné letenky do Aucklandu od 19. listopadu až do května příštího roku.

Info k akčním letům: levné lety na Nový Zéland zajišťuje letecká společnost Air China. Odlétá se z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s krátkým mezipřistáním na Taiwan Taoyuan Intl Arpt, Taipei, Tchajwan a příletem na Auckland Arpt, Auckland, Nový Zéland. Stejně poletíte i při zpáteční cestě.

Tip: letenky na Nový Zéland jsou o téměř tři tisíce levnější než u poslední akce, o výhodnosti letu tedy nemůže být ani řeč. Když se přidá odlet z Říma, který je na dosah za pár stokorun například z Prahy, zařazuje se tento tip po bok nejatraktivnějších letenek.

Online rezervace levné letenky Auckland (Nový Zéland)

Letecké společnosti
Oblíbené lety