České Aerolinie - USA ↔ levné letenky do New Yorku z Prahy 13.008,- kč

Po chybných tarifech s letenkami do New Yorku od sedmi tisíc kč jsou tu nové akční lety do New Yorku v podání české letecké společnosti České Aerolinie. Tato aerolinka nám v kategorii zaoceánských letů dala o sobě naposledy vědět 5. ledna, kdy jsme mohli objednávat letenky na trase Praha - New York a zpět s jedním mezistopem v Bruselu za 13.064,- kč.

Od té doby uplynulo již více než půldruhého měsíce a tak tarif už nemá platné termíny. Nově spuštěné levné letenky New York s odletem z Prahy na křídlech Českých Aerolinií ale vycházejí obdobně. Cena k rezervaci je v tuto chvíli stanovena na částce 13.008,- kč i s poplatky.

Dostupnost: Předchozí spoj od ČSA umožňoval plánování letů od začátku až do konce tohoto roku. Nyní se ovšem musíme spokojit se skromnější nabídkou. V systému je připraven kalendář letenek do USA - New York na období od 6. března až červen 2014. Objednat letenku do USA kromě března je však otázkou štěstí, termínů je totiž kritické minimum.

Jak se letí? Odlety z letiště Praha Václava Havla jsou jasné, rozdíly oproti minulým akčním letenkám tu ale jsou. Mezipřistání nejsou v Bruselu, nýbrž v německém Frankfurtu, které by němelo přesáhnout dobu 3 až 5-ti hodin. Přílet na John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké. Zpáteční let vede přes letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie zpět do Prahy.

Tip: Pro koho jsou tyto akční letenky do USA? Jsou určené hlavně pro turisty směřující do New Yorku, preferujíc českou aerolinku v klasickém spoji, s maximálně jedním mezistopem a kratší čekací dobou u mezipřistání. Pro komfortní výběr doplňujeme také kalendář volných letenek, odkaz níže.

↔ New York - USA z Prahy 13.008,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.