České Aerolinie - Španělsko - levné letenky Praha - Barcelona a zpět 3.080,- kč

Zlevňují nám i lety Českých Aerolinií. Dnes zaměříme svou pozornost na zpáteční levné lety do Katalánska z Prahy. Nově spuštěný akční tarif obsahuje levné letenky Barcelona s odlety z Prahy za 3.080,- kč s taxami i poplatky, což je cena za přímý let s klasickou leteckou společností určitě zajímavá.

Dostupnost: Pod naším odkazem pro rezervaci levné letenky v dolní části této zprávy najdete kalendář obsahující online stav volných letenek. K mání jsou teď levné letenky do Španělska (Barcelona) z Prahy na konec února a březen 2014. S ostatními termíny pro lety do Španělska z Prahy vám můžeme poradit individuálně, stačí napsat do fóra, nebo na náš facebook.

Informace k trase: Odlet z pražského letiště Václav Havel Praha, Česká Republika, přímým letem na letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko. Spoj Praha - Barcelona trvá 2 hodiny a 20 minut, stejně jako zpáteční let.

Tip: Jste-li flexibilní, není problém si zabookovat také zpáteční levné letenky do Barcelony s odletem z okolitých měst, kde operují nízkonákladové aerolinky.. Ušetřit můžete například, poletíte-li z Katovic, Budapešti, nebo Vídně. Přehled získáte na tomto odkazu.

- rezervace levné letenky Barcelona - Španělsko 3.080,- kč (z Prahy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety