České Aerolinie - Španělsko - levné letenky Praha - Barcelona a zpět 3.080,- kč

Zlevňují nám i lety Českých Aerolinií. Dnes zaměříme svou pozornost na zpáteční levné lety do Katalánska z Prahy. Nově spuštěný akční tarif obsahuje levné letenky Barcelona s odlety z Prahy za 3.080,- kč s taxami i poplatky, což je cena za přímý let s klasickou leteckou společností určitě zajímavá.

Dostupnost: Pod naším odkazem pro rezervaci levné letenky v dolní části této zprávy najdete kalendář obsahující online stav volných letenek. K mání jsou teď levné letenky do Španělska (Barcelona) z Prahy na konec února a březen 2014. S ostatními termíny pro lety do Španělska z Prahy vám můžeme poradit individuálně, stačí napsat do fóra, nebo na náš facebook.

Informace k trase: Odlet z pražského letiště Václav Havel Praha, Česká Republika, přímým letem na letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko. Spoj Praha - Barcelona trvá 2 hodiny a 20 minut, stejně jako zpáteční let.

Tip: Jste-li flexibilní, není problém si zabookovat také zpáteční levné letenky do Barcelony s odletem z okolitých měst, kde operují nízkonákladové aerolinky.. Ušetřit můžete například, poletíte-li z Katovic, Budapešti, nebo Vídně. Přehled získáte na tomto odkazu.

- rezervace levné letenky Barcelona - Španělsko 3.080,- kč (z Prahy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.