České Aerolinie - Španělsko - levné letenky Praha - Barcelona a zpět 3.080,- kč

Zlevňují nám i lety Českých Aerolinií. Dnes zaměříme svou pozornost na zpáteční levné lety do Katalánska z Prahy. Nově spuštěný akční tarif obsahuje levné letenky Barcelona s odlety z Prahy za 3.080,- kč s taxami i poplatky, což je cena za přímý let s klasickou leteckou společností určitě zajímavá.

Dostupnost: Pod naším odkazem pro rezervaci levné letenky v dolní části této zprávy najdete kalendář obsahující online stav volných letenek. K mání jsou teď levné letenky do Španělska (Barcelona) z Prahy na konec února a březen 2014. S ostatními termíny pro lety do Španělska z Prahy vám můžeme poradit individuálně, stačí napsat do fóra, nebo na náš facebook.

Informace k trase: Odlet z pražského letiště Václav Havel Praha, Česká Republika, přímým letem na letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko. Spoj Praha - Barcelona trvá 2 hodiny a 20 minut, stejně jako zpáteční let.

Tip: Jste-li flexibilní, není problém si zabookovat také zpáteční levné letenky do Barcelony s odletem z okolitých měst, kde operují nízkonákladové aerolinky.. Ušetřit můžete například, poletíte-li z Katovic, Budapešti, nebo Vídně. Přehled získáte na tomto odkazu.

- rezervace levné letenky Barcelona - Španělsko 3.080,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.