České Aerolinie - Španělsko - levné letenky do Barcelony z Prahy 3.480,- kč

Od doby co přestala maďarská nízkonákladovka Wizz Air létat na trase Praha - Barcelona, ceny letenek na této lince šli razantně nahoru, někde k cca 5 tisícům kč za zpáteční lety. V tuto chvíli pro vás máme tip na zpáteční akční letenky Barcelona s odlety z Prahy, v klasickém spoji českého leteckého dopravce ČSA za 3.480,- kč včetně tax a poplatků.

Výraz akční letenky nepíšeme nadarmo! Letenky totiž nemusíte vyhledávat přes porovnávač. Levné letenky Barcelona z Prahy si totiž vyberete snadno z kalendáře (klik na odkaz pro booking letenky), který vám ukazuje online stav (oranžově označená data). Období pro rezervaci levné letenky do Španělska (Barcelona) je 1. listopad až 28. březen 2014.

Leťte do Španělska levně s českými aerolinkami. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko. Let Praha - Barcelona v tarifu dopravce České Aerolinie trvá 2 hodiny a 25 minut, stejně jako zpáteční let.

Tip: zabookujte si co nejdříve svoje levné letenky do Barcelony z Prahy, dokud je akce k mání. Ostatní tarify totiž bývají s dosti pohyblivou cenou, takže kolikrát na určený termín vychází letenka zbytečně předraženě.

- online rezervace levné letenky Barcelona 3.480,- kč (z Prahy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.