České Aerolinie - Španělsko - levné letenky do Barcelony z Prahy 3.480,- kč

Od doby co přestala maďarská nízkonákladovka Wizz Air létat na trase Praha - Barcelona, ceny letenek na této lince šli razantně nahoru, někde k cca 5 tisícům kč za zpáteční lety. V tuto chvíli pro vás máme tip na zpáteční akční letenky Barcelona s odlety z Prahy, v klasickém spoji českého leteckého dopravce ČSA za 3.480,- kč včetně tax a poplatků.

Výraz akční letenky nepíšeme nadarmo! Letenky totiž nemusíte vyhledávat přes porovnávač. Levné letenky Barcelona z Prahy si totiž vyberete snadno z kalendáře (klik na odkaz pro booking letenky), který vám ukazuje online stav (oranžově označená data). Období pro rezervaci levné letenky do Španělska (Barcelona) je 1. listopad až 28. březen 2014.

Leťte do Španělska levně s českými aerolinkami. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko. Let Praha - Barcelona v tarifu dopravce České Aerolinie trvá 2 hodiny a 25 minut, stejně jako zpáteční let.

Tip: zabookujte si co nejdříve svoje levné letenky do Barcelony z Prahy, dokud je akce k mání. Ostatní tarify totiž bývají s dosti pohyblivou cenou, takže kolikrát na určený termín vychází letenka zbytečně předraženě.

- online rezervace levné letenky Barcelona 3.480,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.