České Aerolinie - Španělsko - levné letenky Barcelona z Prahy 2.686,-

Leťte levně do Španělska z Prahy s českými aerolinkami ČSA! Plánujete li v červnu na otočku do Barcelony, můžete využít promo volné levné letenky do Barcelony za cenu 2.686,- kč s taxami i poplatky. Odlet je z Prahy. Cena je uvedena včetně zpáteční letenky Barcelona - Praha.

Čili jak je vidět, kdo bleskurychle zareaguje na promoakci, bude mít levné letenky do Barcelony a může tak letět levně i bez lowcost letu a to dokonce s odletem z Prahy a návratem do Prahy!

Informace k letu České Aerolinie do Barcelony - poletíte z letiště Praha Václav Havel (bývalá Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, přímý letem na letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko. Let Praha - Barcelona v podání českých aerolinek trvají 2 hodiny a 15 minut, stejně jako zpáteční.

Bohužel se jedná o jediné datum, kdy jsou levné letenky do Barcelony z Prahy za tuto cenu (19.6 let tam i zpět), takže jen ti nejrychlejší cestovatelé, kteří okamžitě zareagují, mají šanci letět s ČSA na otočku do Španělska levně.

Online rezervace levné letenky Barcelona (Španělsko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.