České Aerolinie - Španělsko - levné letenky Barcelona z Prahy 2.686,-

Leťte levně do Španělska z Prahy s českými aerolinkami ČSA! Plánujete li v červnu na otočku do Barcelony, můžete využít promo volné levné letenky do Barcelony za cenu 2.686,- kč s taxami i poplatky. Odlet je z Prahy. Cena je uvedena včetně zpáteční letenky Barcelona - Praha.

Čili jak je vidět, kdo bleskurychle zareaguje na promoakci, bude mít levné letenky do Barcelony a může tak letět levně i bez lowcost letu a to dokonce s odletem z Prahy a návratem do Prahy!

Informace k letu České Aerolinie do Barcelony - poletíte z letiště Praha Václav Havel (bývalá Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, přímý letem na letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko. Let Praha - Barcelona v podání českých aerolinek trvají 2 hodiny a 15 minut, stejně jako zpáteční.

Bohužel se jedná o jediné datum, kdy jsou levné letenky do Barcelony z Prahy za tuto cenu (19.6 let tam i zpět), takže jen ti nejrychlejší cestovatelé, kteří okamžitě zareagují, mají šanci letět s ČSA na otočku do Španělska levně.

Online rezervace levné letenky Barcelona (Španělsko)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.