České Aerolinie - Slovensko - levné letenky Praha - Bratislava a zpět 2.090,- kč

Přinášíme tip na znovu obnovený tarif mezi Prahou a Bratislavou v podání letecké společnosti České Aerolinie. Toho využíváme a představujeme zpáteční levné letenky Bratislava s odletem z Prahy za akční cenu 2.090,- kč včetně tax a poplatků. Měné zkušeným připomínáme, že zpáteční znamená včetně zpátečního letu Bratislava - Praha.

Nyní k termínům. Spoj levné letenky na Slovensko z Prahy od ČSA je platný od 11. prosince, od tohoto data je pro vás také připraven akční kalendář a v něm akční letenky. Období pro booking levné letenky Bratislava je od 11. prosince do 31. března 2014. Termínů je relativně dostatek, výběr letenky probíhá z kalendáře.

Informace k letu: Režírují České Aerolinie. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (dříve Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Ivanka Arpt, Bratislava, Slovensko. Přímý let Praha - Bratislava trvá necelou hodinku. Stejně i na trase zpět.

Proč rezervovat levné letenky do Bratislavy? Cena v akci je přívětivá a přístupná pro všechny, kteří upřednostňují rychlou leteckou dopravu, před vlakem, či autem a samozřejmě také lovcům levných letenek. Prodej do odvolání, nebo vyprodání akce.

- online rezervace levné letenky Bratislava - Slovensko 2.090,- kč

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.