České Aerolinie - Slovensko - levné letenky Praha - Bratislava a zpět 2.090,- kč

Přinášíme tip na znovu obnovený tarif mezi Prahou a Bratislavou v podání letecké společnosti České Aerolinie. Toho využíváme a představujeme zpáteční levné letenky Bratislava s odletem z Prahy za akční cenu 2.090,- kč včetně tax a poplatků. Měné zkušeným připomínáme, že zpáteční znamená včetně zpátečního letu Bratislava - Praha.

Nyní k termínům. Spoj levné letenky na Slovensko z Prahy od ČSA je platný od 11. prosince, od tohoto data je pro vás také připraven akční kalendář a v něm akční letenky. Období pro booking levné letenky Bratislava je od 11. prosince do 31. března 2014. Termínů je relativně dostatek, výběr letenky probíhá z kalendáře.

Informace k letu: Režírují České Aerolinie. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (dříve Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Ivanka Arpt, Bratislava, Slovensko. Přímý let Praha - Bratislava trvá necelou hodinku. Stejně i na trase zpět.

Proč rezervovat levné letenky do Bratislavy? Cena v akci je přívětivá a přístupná pro všechny, kteří upřednostňují rychlou leteckou dopravu, před vlakem, či autem a samozřejmě také lovcům levných letenek. Prodej do odvolání, nebo vyprodání akce.

- online rezervace levné letenky Bratislava - Slovensko 2.090,- kč

Letecké společnosti
Oblíbené lety