České Aerolinie ⇆ Skandinávie - Norsko, Švédsko - letenky Oslo nebo Stockholm z Prahy (a zpět) 3.148,- kč

Pochlubit se výhodnou leteckou nabídkou do Skandinávie mohou nově i České Aerolinie. Zaleťte si do malebného norského města Oslo, na křídlech českých aerolinek vás levné letenky do norské metropole výjdou na 3.148,- kč s taxami i poplatky. Protože jde o ČSA, odlétá se z Prahy! Nováčky informujeme o zpáteční letence, tj. i v ceně zahrnutá cesta Oslo - Praha.

Čtěte dále a nahlédněte pod pokličku dostupnosti. Levné letenky Norsko (Oslo) od ČSA se dají za tuto jednotnou cenu objendávat na termíny od 4. září do 24. října a rovnou avizujeme, volné kapacity jsou omezené!

To není všechno. Je tu ještě jedna akce na letenky do Skandinávie od letecké společnosti České Aerolinie a ta se zaměřuje na Švédsko. Za zpáteční letenky do Stockholmu z Prahy si ale budete muset připlatit osmset korun (3.949,- kč) a to je pořád přijatelná suma.

Tyto akční letenky do Švédska nebo Norska jsou ideálním podnětem pro cestu do Skandinávie a k polárnímu kruhu pro všechny, jenž upřednostňují odlety z České Republiky. Pro obyvatele severomoravského kraje však doporučujeme let z nedalekých polských Katowic (zpáteční letenka už za 517,- kč více zde).

⇆ Oslo - Norsko (z Prahy) 3.148,- kč kalendář

⇆ Stockholm - Švédsko (z Prahy) 3.948,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.