České Aerolinie - Korsika - levné letenky Ajaccio z Prahy 9.990,- kč

Jak se dostat z České republiky levněji na Korsiku nám aktuálně ukazuje letecká společnost České Aerolinie. Připravila si pro vás akční letenky Ajaccio s odletem z Prahy za cenu 9.990,- kč s taxami i poplatky a zpáteční letenkou z Korsiky do Prahy. Ajaccio je přístavní město nacházející se na západním pobřezí ostrova Korsika.

Ptáte se, kdy je možno vycestovat na Korsiku v uvedeném tarifu ČSA? Levné letenky Ajaccio je možné bookovat pro odlety od 11. června do konce října. Klikněte na odkaz pro rezervaci levné letenky ve spodní části této zprávy a zobrazte si letový kalendář, kde vidíte aktuálně volné letenky (oranžově označeny jsou volné) připraveny ihned k možné rezervaci.

Informace k letu: jak už bylo zmíněno, levné letenky na Korsiku v tarifu ČSA koupíte s odletem i návratem z Prahy. Startuje se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Cote D Azur Arpt, Nice, (Francie) a příletem na letiště Campo Dell Oro Arpt, Ajaccio, Korsika (Francie).

Upozornění - mějte na paměti, že levné letenky do Ajaccia, nebo i jinam, které jsou k vybrání v akčních kalendář, mizí v podstatě před očima. Důrazně proto varujeme, neodládejte po vybrání vhodné termínu rezervaci levné letenky, protože se často stává, že se i během pár vteřin vyprodá.

Online rezervace levné letenky Ajaccio (Korsika)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.