České Aerolinie - Korsika - levné letenky Ajaccio z Prahy 9.990,- kč

Jak se dostat z České republiky levněji na Korsiku nám aktuálně ukazuje letecká společnost České Aerolinie. Připravila si pro vás akční letenky Ajaccio s odletem z Prahy za cenu 9.990,- kč s taxami i poplatky a zpáteční letenkou z Korsiky do Prahy. Ajaccio je přístavní město nacházející se na západním pobřezí ostrova Korsika.

Ptáte se, kdy je možno vycestovat na Korsiku v uvedeném tarifu ČSA? Levné letenky Ajaccio je možné bookovat pro odlety od 11. června do konce října. Klikněte na odkaz pro rezervaci levné letenky ve spodní části této zprávy a zobrazte si letový kalendář, kde vidíte aktuálně volné letenky (oranžově označeny jsou volné) připraveny ihned k možné rezervaci.

Informace k letu: jak už bylo zmíněno, levné letenky na Korsiku v tarifu ČSA koupíte s odletem i návratem z Prahy. Startuje se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Cote D Azur Arpt, Nice, (Francie) a příletem na letiště Campo Dell Oro Arpt, Ajaccio, Korsika (Francie).

Upozornění - mějte na paměti, že levné letenky do Ajaccia, nebo i jinam, které jsou k vybrání v akčních kalendář, mizí v podstatě před očima. Důrazně proto varujeme, neodládejte po vybrání vhodné termínu rezervaci levné letenky, protože se často stává, že se i během pár vteřin vyprodá.

Online rezervace levné letenky Ajaccio (Korsika)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.