České Aerolinie - Holandsko - letenky Amsterdam z Prahy 2.990,- kč

Po menší odmlce v sekci levné letenky do Holandska opět přicházíme se zajímavým tipem na výhodnou cestu do Amsterdamu s odletem z Prahy. Spokojit se přitom nemusíte jen s pár vybranými termíny, k dispozici totiž máte kalendář a v něm připraveny akční letenky s volnými termíny.

V tarifu českého leteckého přepravce ČSA si nyní je možno zaknihovat zpáteční levné letenky do Amsterdamu s odletem z Prahy za částku 2.990,- kč. Za tyto peníze se nabízí levné letenky v rozmezí 8. října až 29. března 2014 při aktuální rezervaci.

Leteckou přepravu mají na starosti České Aerolinie. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko. Let Praha - Amsterdam trvá hodinu a čtyřicet minut.

Tip: za ještě lepší peníze si můžete bookovat levné letenky do Amsterdamu, nejste-li vázani termínem. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Nejlepší variantou je napsat na náš facebook.

- online rezervace levné letenky Amsterdam - Holandsko 2.990,- kč

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.