České Aerolinie - Holandsko - letenky Amsterdam z Prahy 2.990,- kč

Po menší odmlce v sekci levné letenky do Holandska opět přicházíme se zajímavým tipem na výhodnou cestu do Amsterdamu s odletem z Prahy. Spokojit se přitom nemusíte jen s pár vybranými termíny, k dispozici totiž máte kalendář a v něm připraveny akční letenky s volnými termíny.

V tarifu českého leteckého přepravce ČSA si nyní je možno zaknihovat zpáteční levné letenky do Amsterdamu s odletem z Prahy za částku 2.990,- kč. Za tyto peníze se nabízí levné letenky v rozmezí 8. října až 29. března 2014 při aktuální rezervaci.

Leteckou přepravu mají na starosti České Aerolinie. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko. Let Praha - Amsterdam trvá hodinu a čtyřicet minut.

Tip: za ještě lepší peníze si můžete bookovat levné letenky do Amsterdamu, nejste-li vázani termínem. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Nejlepší variantou je napsat na náš facebook.

- online rezervace levné letenky Amsterdam - Holandsko 2.990,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.