British + Jet Airways - Thajsko ↔ levné letenky do Bangkoku z Prahy 10.412,- kč

U letenek do Bangkoku posunujeme cenovou laťku opět o nějakou tu korunu níže a nutno říci, že určitě ne zanedbatelnou! Světlo světa spatřil akční kombinovaný tarif aerolinek British Airways a Jet Airways, který vytvořil open jaw levné letenky do Bangkoku. Spoje jsou naplánovany na levné letenky Bangkok z Prahy s návraty buď do Mnichova 10.412,- kč, nebo za menší příplateček i do Vídně 11.670,- kč.

Dostupnost akčních letenek do Thajska: Pro lety Praha - Bangkok - Mnichov máte k dispozici kalendář obsahující volné letenky ve vybraných dnech od 1. března do 7. srpna 2014, stejné období nabízí spoje Praha - Bangkok - Vídeň, výběr levné letenky se opět provádí přes akční kalendář.

Informace k letům: Konkrétní info jakožto doby odletu, počet mezipřistání, dopravce na konkrétní lince zjístíte přímo v rezervaci (ukáže se vám hned po označení termínů pro let. V obou případech se startuje z letiště Praha Václav Havel.

Tip na levné letenky do Thajska: Pakliže sledujete naše letenkové tipy pravidelně, víte že letenky do Bangkoku z Prahy patří mezi nejčetnější a na zmíněných obdobných trasách se předhání nejeden dopravce. Kombinované akční letenky do British Airways a Jet Airways je momentálně to nejlevnější na trhu, tak neváhejte!

↔ Bangkok - Thajsko (z Prahy, zpět Mnichov) 10.412,- kč rezervace

↔ Bangkok - Thajsko (z Prahy, zpět Vídeň) 11.670,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.