British + Jet Airways - Thajsko ↔ levné letenky do Bangkoku z Prahy 10.412,- kč

U letenek do Bangkoku posunujeme cenovou laťku opět o nějakou tu korunu níže a nutno říci, že určitě ne zanedbatelnou! Světlo světa spatřil akční kombinovaný tarif aerolinek British Airways a Jet Airways, který vytvořil open jaw levné letenky do Bangkoku. Spoje jsou naplánovany na levné letenky Bangkok z Prahy s návraty buď do Mnichova 10.412,- kč, nebo za menší příplateček i do Vídně 11.670,- kč.

Dostupnost akčních letenek do Thajska: Pro lety Praha - Bangkok - Mnichov máte k dispozici kalendář obsahující volné letenky ve vybraných dnech od 1. března do 7. srpna 2014, stejné období nabízí spoje Praha - Bangkok - Vídeň, výběr levné letenky se opět provádí přes akční kalendář.

Informace k letům: Konkrétní info jakožto doby odletu, počet mezipřistání, dopravce na konkrétní lince zjístíte přímo v rezervaci (ukáže se vám hned po označení termínů pro let. V obou případech se startuje z letiště Praha Václav Havel.

Tip na levné letenky do Thajska: Pakliže sledujete naše letenkové tipy pravidelně, víte že letenky do Bangkoku z Prahy patří mezi nejčetnější a na zmíněných obdobných trasách se předhání nejeden dopravce. Kombinované akční letenky do British Airways a Jet Airways je momentálně to nejlevnější na trhu, tak neváhejte!

↔ Bangkok - Thajsko (z Prahy, zpět Mnichov) 10.412,- kč rezervace

↔ Bangkok - Thajsko (z Prahy, zpět Vídeň) 11.670,- kč rezervace

Letecké společnosti