British Airways ⇆ USA - levné letenky San Francisco z Prahy 13.490,- kč

Jak si ukazujeme dnes a denně, létat levně po Evropě díky nízkorozpočtovým aerolinkám většinou nepředstavuje větší problém, letenky koupíme v řádů stovek, ale co třeba taková cesta do San Francisca? Většinou se akční lety z Prahy pohybují od 15 tisíc výše. Dnes ale máme skvělou příležitost dostat se ještě pod tuto hranici zhruba o nějakých 1.500,- kč.

Pozornost na sebe strhává letecká společnost British Airways, jenž cílí své akční lety na toto kalifornské město. Je tady doprodejový tarif na zpáteční levné letenky San Francisco s odletem z Prahy s cenou 13.490,- kč s taxami i poplatky, což je nejvýhodnější cena za tarif Praha - San Francisco a zpět za poslední dobu.

Dostupnost levných letů do Kalifornie (San Francisco) v režii British Airways. Rádi bychom avizovali hromadu volných termínů, bohužel je tomu právě naopak. Za akčními letenkami stojí výprodej na poslední neobsazené termíny. Jde o data v období 27. listopad 2014 až 25. březen 2015. Pro snadný levné letenky výběr jsou pod odkaz "kalendář" (najdete na konci článku) umístěny volné dny, v kterých se dá ještě do Ameriky letět.

Neošidíme vás ani o stručné informace k letu do Kalifornie tak, abyste mohli zhodnotit veškeré parametry spoje. Odlety z pražského letiště Václava Havla vedou přes kratší mezistop v Londýně, poté už pokračujete na San Francisco (SFO) Kalifornie, USA. Zpáteční let San Francisco - Praha doprovázejí stejné podmínky.

Tip: Vzhledem k minimu volných termínů a atraktivnosti letů do San Francisca jen otázkou několika pár chvil, než se akční letenky vyprodají. Kromě posledních míst totiž všechno hovoří pro rezervaci, ať už to je pouze jedno kratší mezipřistání, lákavá cena, odlet z Prahy, nebo kvalita letu, kterou bezesporu aerolinky British Airways nabízejí. Pospěšte si!

⇆ San Francisco - USA (z Prahy) 13.490,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.