British Airways ⇆ USA - levné letenky San Francisco z Prahy 13.490,- kč

Jak si ukazujeme dnes a denně, létat levně po Evropě díky nízkorozpočtovým aerolinkám většinou nepředstavuje větší problém, letenky koupíme v řádů stovek, ale co třeba taková cesta do San Francisca? Většinou se akční lety z Prahy pohybují od 15 tisíc výše. Dnes ale máme skvělou příležitost dostat se ještě pod tuto hranici zhruba o nějakých 1.500,- kč.

Pozornost na sebe strhává letecká společnost British Airways, jenž cílí své akční lety na toto kalifornské město. Je tady doprodejový tarif na zpáteční levné letenky San Francisco s odletem z Prahy s cenou 13.490,- kč s taxami i poplatky, což je nejvýhodnější cena za tarif Praha - San Francisco a zpět za poslední dobu.

Dostupnost levných letů do Kalifornie (San Francisco) v režii British Airways. Rádi bychom avizovali hromadu volných termínů, bohužel je tomu právě naopak. Za akčními letenkami stojí výprodej na poslední neobsazené termíny. Jde o data v období 27. listopad 2014 až 25. březen 2015. Pro snadný levné letenky výběr jsou pod odkaz "kalendář" (najdete na konci článku) umístěny volné dny, v kterých se dá ještě do Ameriky letět.

Neošidíme vás ani o stručné informace k letu do Kalifornie tak, abyste mohli zhodnotit veškeré parametry spoje. Odlety z pražského letiště Václava Havla vedou přes kratší mezistop v Londýně, poté už pokračujete na San Francisco (SFO) Kalifornie, USA. Zpáteční let San Francisco - Praha doprovázejí stejné podmínky.

Tip: Vzhledem k minimu volných termínů a atraktivnosti letů do San Francisca jen otázkou několika pár chvil, než se akční letenky vyprodají. Kromě posledních míst totiž všechno hovoří pro rezervaci, ať už to je pouze jedno kratší mezipřistání, lákavá cena, odlet z Prahy, nebo kvalita letu, kterou bezesporu aerolinky British Airways nabízejí. Pospěšte si!

⇆ San Francisco - USA (z Prahy) 13.490,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.