British Airways ⇆ USA - levné letenky New York 6.869,- kč

Kdy se vyplatí rezervace letenky do Spojených Států Amerických. Právě teď! Vydejte se do Ameriky v jednom z nejlevnějších zaoceánských letů současnosti! Všeobecně je o levné letenky do USA velký zájem. Nastane-li situace, že cena klesne pod deset tisíc korun, vzniká dávová mánie. Dnes tuto hranici pokoříme s velkým přehledem, ocení ji však hlavně zkušení dobrodruzi.

Houževnatost britského dopravce British Airways z posledních dnů poskytla prostor dalším akční letenkám. Do českého systému byly zařazeny levné letenky New York pokořující metu "letenky do Ameriky pod 7 tisíc kč". Pokročilý cestovatelský trip vede z Lucemburku a zpátky z New Yorku se vrací do Londýna. Akceptujete-li ty podmínky, leťte oběma směry za 6.869,- kči s poplatky.

Dostupnost: Po chvilkovém šoku způsobeným extra nízkou cenou za letenky do New Yorku se podívejme na to kdy letět. Hlavní předpoklad k dosažení této ceny je včasná rezervace, protože mnohdy se nám stává, že nám píšete proč už ona cena není k nalezení. Vždy se podívejte na datum příspěvku. Takové akce máte vždy jen na pár dnů, neřkuli hodin. Zde platí období pro rezervaci od 20. října do 29. prosince 2014 (kalendář níže).

Trasa letu: Linka New York za 6.869,- kč od British Airways s dvěma mezistopy startuje z letiště Lucemburk Luxembourg Arpt (LUX) přes Londýn Heathrow (LHR) dále na Montreal  Pierre Elliott ... (YUL) s finálním přistáním na New York  La Guardia (LGA). Zpět absolvujete trasu New York - Montreal - Londýn jako konečná.

Tip: Na závěr bychom neradi opoměli pár věcí. Jednosměrnou letenku do Lucemburku k místu odletu pořídíte nejlépe s odleštem z Německa (od 2.300,- kč - SAS Airlines) a za menší příplatek i z Prahy. Návratový spoj z Londýna do ČR je k dostání už od 400,- kč. Vyzrejte na trh s letenkami a nepřeplácejte je zbytečně, poradíme vám jak na to! Zanechte vzkaz v komentáři tady dole na stránce, nebo na facebook.

⇆ New York - USA 6.869,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.