British Airways ⇆ USA - levné letenky do San Francisca z Prahy 10.627,- kč

Otevíráme věčné a nevyčerpatelné téma, levné letenky do USA. Zaměříme svůj hledáček na západní pobřeží USA - Kalifornii. Naproti tomuto faktu jde britský národní dopravce British Airways. Aktuální tip na levný let bude do kosmopolitního města s podmanivou atmosférou a přívlastkem onoho cestovatelského fenoménu a to je zpátečním odletem z jiného města.

Nebudeme už vás dále napínat. Kdo nepochybuje, že jde bezpochyby o levné letenky do San Francisca, uhádl. Kdo pročítá naše letenkové aktuality, narazil o prázdninách na tipy s letenkami San Francisco s odletem z Vídně a různými místy návratu (šlo o Sacramento, Las Vegas, San Jose a Phoenix) za cca 12.600,- kč až 12.700,- kč. Dnes si dovolujeme upozornit na levné letenky na trase Praha - San Francisco / Ontario - Oslo za krásných 10.627,- kč.

Dostupnost: U předchozích tipů jsme si ukázali příkladové rezervace, teď to ale nebude zapotřebí, protože k výběru letenky nám poslouží akční kalendář s volnými termíny. Pozor! Tento výprodej bude ukončen v průběhu několika následujících hodin. Kdo stihne zareagovat, objedná si levné letenky San Francisco z Prahy s cenou deset a půl tisíce kč. A teď to nejpodstatnější, volné termíny jsou v rozmezí 3. února až 26. května 2015.

Tip: Multicity letenky z Prahy na severní hrot poloostrova v zátoce San Francisco Bay jsou šité na míru pro turisty chtějíc vyždímat z cesty takzv. maximum. Odlet z naší metropole bude vyhovovat široké veřejnosti a velké komplikace nebudou ani při návratu do Osla. Z hlavního města Norska lze letět jednosměrnou lowcost linkou Oslo - Praha, k dostání už za tisíc kč.

⇆ San Francisco / Ontario - USA (z Prahy) 10.627,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.