British Airways ⇆ USA - levné letenky do San Francisca z Prahy 10.627,- kč

Otevíráme věčné a nevyčerpatelné téma, levné letenky do USA. Zaměříme svůj hledáček na západní pobřeží USA - Kalifornii. Naproti tomuto faktu jde britský národní dopravce British Airways. Aktuální tip na levný let bude do kosmopolitního města s podmanivou atmosférou a přívlastkem onoho cestovatelského fenoménu a to je zpátečním odletem z jiného města.

Nebudeme už vás dále napínat. Kdo nepochybuje, že jde bezpochyby o levné letenky do San Francisca, uhádl. Kdo pročítá naše letenkové aktuality, narazil o prázdninách na tipy s letenkami San Francisco s odletem z Vídně a různými místy návratu (šlo o Sacramento, Las Vegas, San Jose a Phoenix) za cca 12.600,- kč až 12.700,- kč. Dnes si dovolujeme upozornit na levné letenky na trase Praha - San Francisco / Ontario - Oslo za krásných 10.627,- kč.

Dostupnost: U předchozích tipů jsme si ukázali příkladové rezervace, teď to ale nebude zapotřebí, protože k výběru letenky nám poslouží akční kalendář s volnými termíny. Pozor! Tento výprodej bude ukončen v průběhu několika následujících hodin. Kdo stihne zareagovat, objedná si levné letenky San Francisco z Prahy s cenou deset a půl tisíce kč. A teď to nejpodstatnější, volné termíny jsou v rozmezí 3. února až 26. května 2015.

Tip: Multicity letenky z Prahy na severní hrot poloostrova v zátoce San Francisco Bay jsou šité na míru pro turisty chtějíc vyždímat z cesty takzv. maximum. Odlet z naší metropole bude vyhovovat široké veřejnosti a velké komplikace nebudou ani při návratu do Osla. Z hlavního města Norska lze letět jednosměrnou lowcost linkou Oslo - Praha, k dostání už za tisíc kč.

⇆ San Francisco / Ontario - USA (z Prahy) 10.627,- kč kalendář