British Airways ⇆ USA - levné letenky do New Yorku z Prahy, návrat z Chicaga 8.879,- kč

Řešit levné letenky do New Yorku nebude nikdy ohraná písnička! Dnešní akce do Ameriky ale bude vyloženě pro dobrodruhy ve stylu Willyho Foga. Jinak se ani nedá pojmenovat lákavá nabídka k absolvování multicity levného letu do New Yorku z Prahy s cenou 8.879,- kč, kde zpátky už neletíte z tohoto amerického velkoměsta, nýbrž ze Chicaga do Berlína.

Dostupnost: Oslovily vás tyto spoje na levné letenky do Ameriky s jiným místem odletu? Pak vás jistě budou zajímat další i podrobnosti a to hlavně dostupnost termínů. Situace hovoří jasně. Odlétat se dá nejdříve 13. prosince 2014 a vracet se můžete nejpozději 5. května 2015. Výběr levné letenky New York usnadňuje itinerář, kde jsou znázorněný volné kapacity volných míst (zobrazíte si je kliknutím na odkaz "kalendář", vespod článku).

Rozeberme si pozadí tarifu s letenkami do New Yorku. Hlavní roli zde hrají britské aerolinie British Airways. Trasa letu je následující: Praha - Londýn - New York a zpátky Chicago - Dallas (American Airlines) - Londýn - Berlín. Konkrétní doby mezipřistání najdete v náhledu rezervace po zvolení termínu.

Tip: Tuto akci, kde si objednáte levné letenky Amerika (New York) pod 9 tisíc doporučujeme vyhrádně těm, co mají cestování jako opravdový koníček. Najít snadnější trasu nebude až zase takový problém (např. linka Praha - New York od Air France s jedním mezipřistáním a vrátkou zpět do Prahy - odkaz níže), což je určitě konzervativnější, ale taky i drahší spoj). Berete nakonec tyto letenky New York od British Airways? V rámci co nejvíce zážitků se v Americe odprostěte na chvíli od letadla a cestujte z New Yorku do Chicaga vlakem Amtrak, nebo autousem. Od věci neni ani přeprava automobilem.

⇆ New York / Chicago - USA (z Prahy) 8.879,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy, Air France) 11.614,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.