British Airways ⇆ USA - levné letenky do New Yorku z Prahy 8.898,- kč

K dnešnímu výročí dne nezávislosti Spojených Států Amerických se dají objednat levné letenky do New Yorku! Oslavit tuto příležitost zlevněnými tarify do Ameriky se rozhodla letecká společnost British Airways. Nechte se zlákat na lety do USA z Prahy za jedinečných 8.898,- kč, samozřejmě i s poplatky a zpáteční letenkou.

Dostupnost: Zde bychom chtěli některé informace uvést na pravou míru. Máte na výběr ze 3 možností pro rezervaci levné letenky New York. Buď poletíte Praha - New York a zpět Budapešť, nebo si připlatíte 300,- kč a poletíte Budapešť - New York - Praha. Řešení pro cestovatele chtějíc započít i konšit svůj let na letišti Praha je k mání tato varianta za 12.290,- kč.

Termíny: Vybrané akční letenky jsou platné od dnešního dne do vyprodání, nebo stažení z prodeje. Na tarify jsou zhotoveny kalendáře zobrazující volná místa. Jedná se o období dokonce ještě i na konec léta (srpen 2014 až březen 2015).

Tip: Tyto zpáteční levné letenky do New Yorku teď doporučujeme rezervovat jakožto žádný jiný tarif. Kromě toho, že delší dobu zajímavější spoj do New Yorku nebyl, tento fakt umocňuje, že probíhá na palubě jedné z nejlepších evropských aerolinek British Airways. Jeden let na cestě tam může být s American Airlines, ale je kratičký a jen v určitých časech.

⇆ New York - USA (z Prahy, zpět Budapešť) 8.898,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Budapešti, zpět Praha) 9.198,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy, zpět Praha) 12.164,- kč kalendář