British Airways - USA - levné letenky Boston z Vídně 11.190,- kč

Přinášíme aktuální tip na levné letenky do Bostonu, hlavního města amerického státu Massachusetts za cenu 11.190,- kč včetně tax a poplatků s odlety z rakouské Vídně a návraty do skotského Edinburghu, odkud se s lowcost letenkou snadno a za pár kaček dopravíte zpět do naší republiky. Jedná se o akční letenky do USA v tarifu britského dopravce British Airways.

Pojďme se podívat na termíny. Zpáteční levné letenky do Bostonu za cenu 11.190,- kč s odletem z Vídně jsou aktuálně dostupné v letovém kalendáři, s dostupnými termíny v období od 7. května až do 30. října. Letenky do Bostonu na Srpen jsou momentálně zcela vyprodány, není ale dáno, že se nějaké to srpnové datum ještě neobjeví.

Popis trasy: odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie (2 hodiny) a příletem na letiště Logan Intl Arpt, Boston, USA. Zpáteční let je stejný, ovšem s příletem nikoliv do Prahy, nýbrž na letiště Edinburgh Arpt, Edinburgh, Velká Británie, Anglie.

Tip: Jak už bylo zmíněno, pro dopravu ze skotska je nejideálnější varianta objednávka jednosměrné lowcost letenky Edinburgh - Praha, kterou si vyhledáte i přes náš vyhledávač letenek. Co se týká akce na levné letenky do Bostonu, nyní je nejlepší doba pro rezervaci. Vyberete si levné letenky z dostatku termínů bez nějakých velkých kompromisů a za příznivou cenu, doporučujeme!

Online rezervace levné letenky Boston (USA)

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.