British Airways - USA - levné letenky Boston z Vídně 11.190,- kč

Přinášíme aktuální tip na levné letenky do Bostonu, hlavního města amerického státu Massachusetts za cenu 11.190,- kč včetně tax a poplatků s odlety z rakouské Vídně a návraty do skotského Edinburghu, odkud se s lowcost letenkou snadno a za pár kaček dopravíte zpět do naší republiky. Jedná se o akční letenky do USA v tarifu britského dopravce British Airways.

Pojďme se podívat na termíny. Zpáteční levné letenky do Bostonu za cenu 11.190,- kč s odletem z Vídně jsou aktuálně dostupné v letovém kalendáři, s dostupnými termíny v období od 7. května až do 30. října. Letenky do Bostonu na Srpen jsou momentálně zcela vyprodány, není ale dáno, že se nějaké to srpnové datum ještě neobjeví.

Popis trasy: odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie (2 hodiny) a příletem na letiště Logan Intl Arpt, Boston, USA. Zpáteční let je stejný, ovšem s příletem nikoliv do Prahy, nýbrž na letiště Edinburgh Arpt, Edinburgh, Velká Británie, Anglie.

Tip: Jak už bylo zmíněno, pro dopravu ze skotska je nejideálnější varianta objednávka jednosměrné lowcost letenky Edinburgh - Praha, kterou si vyhledáte i přes náš vyhledávač letenek. Co se týká akce na levné letenky do Bostonu, nyní je nejlepší doba pro rezervaci. Vyberete si levné letenky z dostatku termínů bez nějakých velkých kompromisů a za příznivou cenu, doporučujeme!

Online rezervace levné letenky Boston (USA)

Letecké společnosti