British Airways ⇆ USA - letenky Praha - Los Angeles / Santa Ana - Kodaň 11.370,- kč

Napříč Kalifornií za 11.370,- kč! Léty a zákazníky osvědčené aerolinky British Airways uvádějí na trh další bombici! Po totální senzaci s letenkami do New Yorku za necelých 7 tisíc kč přichází perlička v podobě dobrodružné cesty do Los Angeles s návratem ze Santa Ana. Jsou tu historicky nejlevnější letenky na trase Praha - Los Angeles / Santa Ana Kodaň.

Dostupnost: Objednávka levné letenky do USA v tarifu British Airways probíhá velmi jednoduše. Seznamte se s kalendářem, v němž najdete volná místa v měsících listopad 2014 až únor 2015. Klikněte na datum odletu, v zápětí na to se vám ukážou i volné dny pro zpáteční let. Linka bude dostupná jen v rozmezí pár hodin, takže rezervujte co nejdříve.

Podmínky letu: K absolvování cesty do Kalifornie je využito jako místo odletu pražské letiště Václava Havla. Trasa letu: Praha  Arpt (PRG) - Londýn  Heathrow (LHR) - Los Angeles Int... (LAX) a zpět Santa Ana Orange County A... (SNA) - Dallas  Dallas Ft Worth... (DFW) - Londýn  Heathrow (LHR) - Kodaň Copenhagen Arpt (CPH).

Tip: I když levné letenky s jiným místem návratu doporučujeme převážně zkušenějším světoběžníkům, tento tarif do USA využijí i ti méně zdatní. Odlety z Prahy sedí, jakožto není problém se dopravit z jednoho místa Kalifornie - Los Angeles, do druhého, což je v tomto případě Santa Ana. Už zbývá jen zajistit si jednosměrnou letenku z Kodaně do Prahy, to provedeme už za jedenáct stovek na palubě nízkorozpočtovky Norwegian Air.

⇆ Los Angeles / Santa Ana - USA (z Prahy) 11.370,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.