British Airways - USA - letenky Chicago z Prahy zpáteční 17.730,- kč

Navštivte letecky třetí nejlidnatější město v USA! Že nevíte o jaké město se jedná? No přece Chicago! Aerolinky British Airways zařadily do svého ceníku zpáteční levné letenky Chicago s odletem z Prahy za cenu 17.730,- kč. V ceně je zahrnuta také zpáteční letenka New York - Praha. Levné letenky do Chicaga jsou k dispozici na termíny od listopadu do června 2013.

Výhodou je, že je termínů pro lety skutečně dostatek. Vyberete-li si tedy nyní levné letenky, můžete si navolit termíny, které přesně chcete. Kalendář s volnými letenkami do Chicaga najdete pod hlavním odkazem na rezervaci letenky. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie (1 hod a 30 min) a příletem na letiště O Hare Intl Arpt, Chicago, Spojené státy.

Hledáte-li levné letenky do Chicaga z Prahy, může být pro vás právě tento tarif ten nejvhodnější. K levné letence do Chicaga se hodí také vědět, kde se dá v Chicagu levně ubytovat, mrkněte tady. Tarif na letenky do USA od British Airways je k dispozici do vyprodání, nebo do ukončení akce. Zaknihujte si letenku do Chicaga a cestujte s úsměvem! :)

Online rezervace levné letenky Chicago (USA)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.