British Airways - USA - letenky Chicago z Prahy zpáteční 17.730,- kč

Navštivte letecky třetí nejlidnatější město v USA! Že nevíte o jaké město se jedná? No přece Chicago! Aerolinky British Airways zařadily do svého ceníku zpáteční levné letenky Chicago s odletem z Prahy za cenu 17.730,- kč. V ceně je zahrnuta také zpáteční letenka New York - Praha. Levné letenky do Chicaga jsou k dispozici na termíny od listopadu do června 2013.

Výhodou je, že je termínů pro lety skutečně dostatek. Vyberete-li si tedy nyní levné letenky, můžete si navolit termíny, které přesně chcete. Kalendář s volnými letenkami do Chicaga najdete pod hlavním odkazem na rezervaci letenky. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie (1 hod a 30 min) a příletem na letiště O Hare Intl Arpt, Chicago, Spojené státy.

Hledáte-li levné letenky do Chicaga z Prahy, může být pro vás právě tento tarif ten nejvhodnější. K levné letence do Chicaga se hodí také vědět, kde se dá v Chicagu levně ubytovat, mrkněte tady. Tarif na letenky do USA od British Airways je k dispozici do vyprodání, nebo do ukončení akce. Zaknihujte si letenku do Chicaga a cestujte s úsměvem! :)

Online rezervace levné letenky Chicago (USA)

Letecké společnosti
Oblíbené lety