British Airways ⇆ USA (Florida) - levné letenky Miami z Prahy, zpět Berlín 8.746,- kč

Zaznamenáváme další průlom v cestování za Atlantik! Přichází bezkonkurenčně nejzajímavější spoj z Česka na Floridu! Díky British Airways můžeme pomýšlet na zpáteční let na americkou Floridu pod 9 tisíc korun! Atraktivní letenky Miami s odletem z Prahy a návratem do Berlína (odkud jezdí do ČR nejen autobusy Student Agency) vychází na 8.746,- kč včetně všech poplatků.

Takto zajímavou cenou se nemůže pochlubit nikdo a už vůbec ne za takových podmínek. Cena je atraktivnější než mají konkurenti u svých akcí Finnair z Prahy 12.211,- kč, Alitalia 13.164,- kč (již vyprodáno), Air France, KLM, Delta a Air China. Leťte do USA s British Airways - celkové náklady se objednáním jednosměrné jízdenky z Berlína vůbec neprodraží, stojí pár stovek.

Cestovní období tarifu Praha - Miami - Berlín v podání British Airways: Máte k dispozici hromadu termínů s letenkami Miami od 3. listopadu 2015 do 30. dubna 2016. Není problém letět na měsíc i přes vánoční období a silvestra. Např. 14.12. - 12.1. Všechny aktuální volná místa najdete v kalendáři. Tarif se nebude opakovat.

Po celý rok sehnat levné letenky na Floridu vyžaduje určitou trpělivost. Moc akcí a ještě hromadně se opravdu nepotkává. Za to nyní jsou opravdové žně. Konkrétně lety do Miami z Prahy za lepších podmínek a třeba i s odlišnou dostupností mají všechny výše zmíněné aerolinky. Jeden by se v tom pomalu ztrácel. To se nestane, když mrknete pod tento odkaz.

⇆ Miami - USA - Florida (z Prahy) 8.746,- kč kalendář

Komentář

Odeslal: Anonym (neověřeno)on 12 Srpen, 2015 - 14:08

Vidim ze cesta zpatky je z Chicaga do Berlina. Jaka je nejlevnejsi cesta z Miami/Orlando do Chicaga?

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.