British Airways ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok z Prahy (a zpět) 11.603,- kč

akce letenky Bangkok - ThajskoDalší lákávou nabídku na letenky do Bangkoku si připisuje British Airways. Vzhledem k velké konkurenci na této trase není problém koupit výhodný zpáteční let s odletem z Česka. Tyto parametry splňuje i britský přepravce. Kupte si linku Praha - Bangkok a zpět včetně poplatků pod dvanáct tisíc kč s jedním nebo dvěma přestupy.

Aktuální parametry levných letenek do Thajska od British Airways: První varianta otevírá letenky Bangkok z Prahy s jedním přestupem (Londýn) na období 5. duben až 22. května za cenu 11.603,- kč. Druhá varianta  z Prahy s dvěma přestupy při cestě zpět (Hongkong a Londýn) umožňuje rezervaci levné letenky Bangkok na termíny od 5. dubna až po 31. červenec 2016.

Kdo další nabízí aktuálně akční letenky Thajsko? Přímo do Bangkoku je to ještě Air China z Budapešti za 10.881,- kč, Turkish Airlines z Prahy za 11.813,- kč a nutno zmínit také Emirates. Tyto letenky už stojí nějakých šestnáct tisíc. Chcete poradit s výběrem levné letenky? Kontaktujte nás!

 

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy) 11.603,- kč kalendář

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy) 11.603,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety