British Airways ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok z Prahy (zpáteční) 12.819,- kč

akce letenky Thajsko BangkokJedna z nejčastěji navštěvovaných asijských destinací Bangkok už v našich přehledech dlouho nedostala potřebný prostor, což se budeme dnes snažit napravit. Dopomůžou nám k tomu tarify leteckých společností British Airways a Turkish Airlines. Jestli chcete letět z Prahy, máte vyhráno, obě aerolinky vypravují své akční lety z hlavního města.

Začneme tarifem British Airways, i když Turkish zaujímá o něco málo lepší cenu. Levné letenky do Bangkoku od britského přepravce si objednáte za 12.819,- kč včetně zpátečního letu na období 29. říjen až 30. duben 2016. Co hlavní sezóna? Letět levněji do Thajska např. přes vánoce zde znamená odlet nejpozději 6. prosince a nejbližším návratem 17. ledna. Čekají vás mezipřistání v Londýně a Hongkongu.

Druhou a zároveň poslední aktuální příležitost jak si objednat levné letenky Bangkok z Prahy poskytuje momentálně Turkish Airlines, tyto letenky však nejsou delané na hlavní turistickou sezónu v Thajsku. Akce s levnými letenkami Praha - Bangkok a zpět za 12.690,- kč od Turkish Airlines se vyznačuje dostupností posezónních termínů od 2. května do 31. července příštího roku. Mezipřistání jen Istanbulu.

Jestli neholdujete největšímu turistickému návalu, upřednostníte linku dopravce Turkish. Naopak zájemci o let v hlavní sezóně se budou zajímat o akční spoj British Airways. Všechny ostatní akce zaměřující se na letenky Bangkok jsou momentálně vyprodány. O nových se jako první dozvíte na našem facebooku, stačí kliknout na "to se mi líbí" a nic vám neuteče! Další výhodné lety do Thajska jsou tady.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy - British A.) 12.819,- kč kalendář

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy - Turkish A.) 12.690,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety