British Airways ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok z Prahy (zpáteční) 12.819,- kč

akce letenky Thajsko BangkokJedna z nejčastěji navštěvovaných asijských destinací Bangkok už v našich přehledech dlouho nedostala potřebný prostor, což se budeme dnes snažit napravit. Dopomůžou nám k tomu tarify leteckých společností British Airways a Turkish Airlines. Jestli chcete letět z Prahy, máte vyhráno, obě aerolinky vypravují své akční lety z hlavního města.

Začneme tarifem British Airways, i když Turkish zaujímá o něco málo lepší cenu. Levné letenky do Bangkoku od britského přepravce si objednáte za 12.819,- kč včetně zpátečního letu na období 29. říjen až 30. duben 2016. Co hlavní sezóna? Letět levněji do Thajska např. přes vánoce zde znamená odlet nejpozději 6. prosince a nejbližším návratem 17. ledna. Čekají vás mezipřistání v Londýně a Hongkongu.

Druhou a zároveň poslední aktuální příležitost jak si objednat levné letenky Bangkok z Prahy poskytuje momentálně Turkish Airlines, tyto letenky však nejsou delané na hlavní turistickou sezónu v Thajsku. Akce s levnými letenkami Praha - Bangkok a zpět za 12.690,- kč od Turkish Airlines se vyznačuje dostupností posezónních termínů od 2. května do 31. července příštího roku. Mezipřistání jen Istanbulu.

Jestli neholdujete největšímu turistickému návalu, upřednostníte linku dopravce Turkish. Naopak zájemci o let v hlavní sezóně se budou zajímat o akční spoj British Airways. Všechny ostatní akce zaměřující se na letenky Bangkok jsou momentálně vyprodány. O nových se jako první dozvíte na našem facebooku, stačí kliknout na "to se mi líbí" a nic vám neuteče! Další výhodné lety do Thajska jsou tady.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy - British A.) 12.819,- kč kalendář

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy - Turkish A.) 12.690,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5570 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.