British Airways ⇆ Mexiko - levné letenky Cancun z Prahy 14.448,- kč

Zaleťte si za levno do jedné z nejvyhlášenějších turistických destinací! Podnět k splnění vysněné dovolené vzešel jak jinak, než ze stáje British Airways, královny levných letenek posledních dní. Cílíme na levné letenky do Mexika, konkrétně pak do Cancunu, jehož břehy jsou omývány karbským mořem se dají nyní zarezervovat v akčním tarifu premiérově také s odletem z Prahy.

Už vás nebudeme dále napínat, cena za letenky do Cancunu z naší metropole činí 14.448,- kč včetně tax a poplatků. Jelikož se jedná o zpáteční let, i tento je zahrnut do zmíněné ceny. Směle přejděme k termínům. Zde objednávejte levné letenky podzimu 2014 do zimy 2015, konkrétně si zabukujete lety na volné datumy od 2. října 2014 až do 26. února 2015. Vybrat si můžete z kalendáře (klik na odkaz dole).

Trasa cesty do Mexika: O tom, že v tomto tarifu poletíme za režie leteckého přepravce British Airways jsme vás informovali už na začátku. Nebude to nějak dlouze komentovat, letět s touto britskou společností přinaší většinou jen samé klady, hlavně co se týká spokojenosti v oblasti poskytování kvalitního servisu a služeb. Letíte Praha - Londýn - New York - Cancun. Poslední trasu v Cancunu ukončuje American Airlines. Zpátky letíte Cancun - Miami (American A.) - Londýn - Vídeň (již opět BA).

Tip: Jak jste si jistě mohli všimnout, akční letenky do Cancunu v Mexiku neukončují putování v Praze, ale v hlavném městě našeho rakouského souseda, Vídně, což by vám nemělo nijak vadit, protože dopravní spojení s Prahou je řešitelné levně několika způsoby, od vlaku, letadlo, až po auto.

Po označení termínů v kalendáři vám souhrn, kde vidíte drahší letenku, než bylo avizováno, je to díky tomu, že dopravce k letu automaticky připočítává pojištění (což může být i několik tisíc), to si ale můžete odebrat zarolováním na stránce níže, kde si vyberete cenově přijatelnější variantu, nebo si jej odeberete úplně a cena za letenku je zpátky tam kde byla.

⇆ Cancun - Mexiko (z Prahy) 14.448,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.