British Airways ⇆ Mexiko - levné letenky Cancun z Prahy 13.290,- kč

Mexiko z Prahy? Po Americe se British Airways představuje v dalším atraktivním tarifu! Cancun - mnohými cestovateli recenzovaný jako turistický sen se teď dá podniknout letecky jako individuální výlet za super peníze. Pojďme se na akci podívat blíže. Zpáteční levné letenky Cancun při odletu z Prahy a návratu do Mnichova teď budou stát lákavých 13.290,- kč i včetně poplatků.

Cena je příznívá nejen z důvodu levných letenek do Cancunu z Prahy. Dalším faktorem je dostupnost volných termínů do Mexika na celou hlavní turistickou sezónu. Cestovní období, z něhož můžete nyní letenky rezervovat pokrývá datumy od 1. listopadu 2015 až do 29. dubna 2016. Konkrétní termíny najdete v kalendáři (klikněte na odkaz kalendář na konci tipu).

Žádné spaní na letišti! I když májí letenky do Mexika (Cancun) od British Airways dva přestupy, nemějte obavu, není to nic náročného. Odleťte z pražského letiště Václava Havla (PRG) s přestupem v Londýně a New Yorku (čekání 1 a 5 hodin) a příletem na Cancun Aeropuer... (CUN) Mexiko. Zpátky z Cancunu letíte opět přes Philadelphii a opět Londýn a finiš v Mnichově. Na tarifu se podílí také kromě British Airways také American Airlines a US Airways.

Mimojiné teď vypršely akční letenky Cancun (a také Mexico City) od stejného dopravce za necelých 11 tisíc. Letět se ošem muselo do Mexika z Norimberku nebo Mnichova. Po vyprodání je tato novinka s odletem z Česka jako jediná levnější varianta pro dopravu do Mexika z Česka a nepodlehněte mýtu, Cancun není předražený. Ubytování řešte až na místě (ušetříte nejvíc) nebo přes booking.com tam ale tolik neušetříte. Z Mnichova zpátky do ČR zvolte například vlakovou dopravu.

⇆ Cancun - Mexiko (z Prahy, zpět Mnichov) 13.290,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.