British Airways ⇆ Mexiko - levné letenky Cancun z Prahy 13.290,- kč

Mexiko z Prahy? Po Americe se British Airways představuje v dalším atraktivním tarifu! Cancun - mnohými cestovateli recenzovaný jako turistický sen se teď dá podniknout letecky jako individuální výlet za super peníze. Pojďme se na akci podívat blíže. Zpáteční levné letenky Cancun při odletu z Prahy a návratu do Mnichova teď budou stát lákavých 13.290,- kč i včetně poplatků.

Cena je příznívá nejen z důvodu levných letenek do Cancunu z Prahy. Dalším faktorem je dostupnost volných termínů do Mexika na celou hlavní turistickou sezónu. Cestovní období, z něhož můžete nyní letenky rezervovat pokrývá datumy od 1. listopadu 2015 až do 29. dubna 2016. Konkrétní termíny najdete v kalendáři (klikněte na odkaz kalendář na konci tipu).

Žádné spaní na letišti! I když májí letenky do Mexika (Cancun) od British Airways dva přestupy, nemějte obavu, není to nic náročného. Odleťte z pražského letiště Václava Havla (PRG) s přestupem v Londýně a New Yorku (čekání 1 a 5 hodin) a příletem na Cancun Aeropuer... (CUN) Mexiko. Zpátky z Cancunu letíte opět přes Philadelphii a opět Londýn a finiš v Mnichově. Na tarifu se podílí také kromě British Airways také American Airlines a US Airways.

Mimojiné teď vypršely akční letenky Cancun (a také Mexico City) od stejného dopravce za necelých 11 tisíc. Letět se ošem muselo do Mexika z Norimberku nebo Mnichova. Po vyprodání je tato novinka s odletem z Česka jako jediná levnější varianta pro dopravu do Mexika z Česka a nepodlehněte mýtu, Cancun není předražený. Ubytování řešte až na místě (ušetříte nejvíc) nebo přes booking.com tam ale tolik neušetříte. Z Mnichova zpátky do ČR zvolte například vlakovou dopravu.

⇆ Cancun - Mexiko (z Prahy, zpět Mnichov) 13.290,- kč kalendář

Letecké společnosti