British Airways - levné letenky na Mauricius 14.240,- kč

Pro lovce levných letenek na nejzajímavější místa tady máme akční tarif britské letecké společnosti British Airways. Jsou tady levné letenky na Mauricius, mnohými přezdíván ráj na zemi! Tarif nabízí možnost zaknihovat si zpáteční levné letenky na Mauricius za cenu 14.240,- kč i s poplatky s odletem ze španělské Barcelony.

Dostupnost letenek: rezervaci je možné provádět už nyní. Není časově omezena, avšak k výhodnosti tarifu bude dostupná po velmi krátkou dobu. V této chvíli si zarezervujete levné letenky na Mauricius na období od 10. října až do 17. ledna 2014. Upozorňujeme, že jde pouze o vybrané volné dny, které jsou v kalendáři označeny oranžově.

Popis tarifu - akční letenky na Mauricius jsou k dostání v českém systému (kliněte na odkaz pro rezervaci). Letí se s aerolinkou British Airways s odletem z letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko, mezipřistáním na letišti Gatwick Arpt, Londýn, Velká Británie, Anglie a příletem na Plaisance Arptt, Mauritius, Mauritius.

Tip: nebojte se tarifu s odletem z Barcelony. Doplnit jej můžete o zpáteční letenky Praha - Barcelona od ČSA za 3.950,- kč (zde). Nejlevnější letenky do Barcelony jsou teď k dostání s odletem z Vídně s cenou 2.953,- kč (zde) samozřejmě včetně všech poplatků. Levné lety na Mauricius z Barcelony jsou tedy na pořadu dne!

Online rezervace levné letenky Mauricius 14.240,- kč

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.