British Airways - levné letenky na Mauricius 14.240,- kč

Pro lovce levných letenek na nejzajímavější místa tady máme akční tarif britské letecké společnosti British Airways. Jsou tady levné letenky na Mauricius, mnohými přezdíván ráj na zemi! Tarif nabízí možnost zaknihovat si zpáteční levné letenky na Mauricius za cenu 14.240,- kč i s poplatky s odletem ze španělské Barcelony.

Dostupnost letenek: rezervaci je možné provádět už nyní. Není časově omezena, avšak k výhodnosti tarifu bude dostupná po velmi krátkou dobu. V této chvíli si zarezervujete levné letenky na Mauricius na období od 10. října až do 17. ledna 2014. Upozorňujeme, že jde pouze o vybrané volné dny, které jsou v kalendáři označeny oranžově.

Popis tarifu - akční letenky na Mauricius jsou k dostání v českém systému (kliněte na odkaz pro rezervaci). Letí se s aerolinkou British Airways s odletem z letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko, mezipřistáním na letišti Gatwick Arpt, Londýn, Velká Británie, Anglie a příletem na Plaisance Arptt, Mauritius, Mauritius.

Tip: nebojte se tarifu s odletem z Barcelony. Doplnit jej můžete o zpáteční letenky Praha - Barcelona od ČSA za 3.950,- kč (zde). Nejlevnější letenky do Barcelony jsou teď k dostání s odletem z Vídně s cenou 2.953,- kč (zde) samozřejmě včetně všech poplatků. Levné lety na Mauricius z Barcelony jsou tedy na pořadu dne!

Online rezervace levné letenky Mauricius 14.240,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.