British Airways ⇆ Karibik - levné letenky Svatá Lucie (zpáteční) 13.275,- kč

Pakliže jste si ještě neulovili jednu z mnoha nabídek k cestování na vlastní pěst do Karibiku, máte zase nad čím uvažovat, ale ne moc dlouho! Raritka po níž je velký hlad, takové jsou nově příchozí levné letenky na ostrov Svatá Lucie. Je to britská letecká společnost, která vypravuje lety z maďarské metropole Budapešť a dostane vás na Svatou Lucii a poté i zpět za 13.275,- kč.

Poslední výhodnou akci s letenkami na ostrov Svatá Lucie měla německá aerolinka Condor. Zní to až neuvěřitelně, ale poslední taková akce se datuje až někdy k roku 2012. Velmi ojedinělou nabídku tak je potřeba bookovat co nejdříve.

Nezapomene samozřejmě ani na to nejdůležitější a tím jsou termíny pro cestu do Karibiku. Pro vaše maximální pohodlí byl pro vás zhotoven kalendář online avizující počet volných míst a taky konkrétní data. Pojďme na to. Obousměrné levné letenky Svatá Lucie připadají na období 21. září 2015 až 16. březen 2016.

Pozor! Odlety vypravující British Airways nekončí v Budapešti! Zpáteční letenka ze Svaté Lucie vede stejně jako na cestě tam přes Londýn, zpět už se ale vracíte do rakouského hlavního města Vídeň, nikoli do Budapešti. Doporučujeme využít společnost OrangeWays... autobus jezdí autobus Praha - Budapešť. Dopravit se z Vídně lze mnoha způsoby, zavisí na tom do které části Česka se budete vracet.

Zajímají vás další levné letenky do Karibiku. Denně již po dobu několika let pravidelně monitorujeme situaci a o slevách, doprodejích a chybných tarifech vás okamžitě informujeme. Nahlédněte tedy pod pokličku s názvem Karibik a kromě letenek na Svatou Lucii si vyberte karibské oblasti jako třeba Roatán, martinik, Guadeloupe, Haiti, Dominikánskou republiku - Santo Domingo, Mexico a Cancun a mnoho dalších. Více o Karibiku zde.

⇆ Svatá Lucie - Karibik 13.275,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.