British Airways ⇆ Jižní Korea - levné letenky Soul z Prahy (zpáteční) 12.490,- kč

akce letenky Soul - Jižní KoreaZ Prahy výhodně do Asie! Rádi bychom vás upozornili na ještě stále probíhající výprodej levných letenek do Jižní Korei společnosti British Airways. Z Prahy vypravovaný spoj vám zajistí zpáteční levné letenky Soul s bomba cenou 12.490,- korun českých, na což se nechytá ani jedna konkurenční nabídka a toho je třeba využít.

Než pro vás rozpitváme výhodnost ceny, řekněme si něco k termínům. Chcete letět do Jižní Korei co nejdříve? Když se stihnete sbalit, můžete koupit akční linku už na datum s odletem 23.9., což je za dva dny! Od tohoto data začiná i cestovní období pokryté akci na momentálně nejlevnější letenky do Soulu z Prahy až do 28. dubna 2016, kdy je poslední den návratu.

Na druhou stranu nutno podotknout, že vesměs odlety ještě na září potažmo i říjen už jsou vyprodané (volných je skutečně už jen pár posledních volných míst). Od listopadu jsou akční letenky Praha - Soul a zpět za dvanáct a půl k mání v dostatečné míře.

Tip: Co nám nabízí česká akční letenková scéna zaměřená na zpáteční lety z Česka s cílem Jižní Korea? Kalendáře má i Korean Air. Linku Praha - Soul a zpět však nabízí oproti British Airways drahší o 8 tisíc! Při vyhledání levné letenky přes náš vyhledávač lze narazit i na výhodný let do Soulu od Aeroflotu (cca třináct a půl).

⇆ Soul - Jižní Korea (z Prahy) 12.490,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety