British Airways ⇆ Indonésie - levné letenky Denpasar Bali z Prahy (a zpět) 15.298,- kč

akce letenky Bali - IndonésieChcete něco víc než jen obyčejnou dovolenou? Vydejte se v aktuálním tarifu letecké společnosti British Airways z Prahy na "ostrov bohů". Objevily se levné letenky na indonéský cestovatelský poklad. Oblíbené Bali navštívite v hlavní sezóně při cestě tam i zpět za 15.298,- kč, což je cena, která vždy vyvolá velkou vlnu zájmu.

Tímto bychom chtěli upozornit na ještě stále probíhající akci s letenkami Praha - Denpasar Bali, která už nějaký ten den trvá. Sezónní letenky na Bali za patnact tisíc od British Airways v sobě zahrnují termíny od 11. listopadu 2015 do 30. března 2016. Variabilní dostupnost na konkrétní dny zjistíte v kalendáři.

Malá rekapitulace na závěr nám prozradí, že poslední levné letenky Denpasar Bali za čtrnáct tisíc od China Southern Airlines ze srpna sice byly o stovku levnější, odlety z Frankfurtu a Mnichova nepadly do noty každému. Stejná aerolinka v srpnu nabízela i letenky do Jakarty, připomenout a podívat se na poslední výhodné lety s cílem Indonésie můžete zde.

⇆ Bali - Indonésie (z Prahy) 15.298,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety