British Airways ⇆ Indonésie - levné letenky Denpasar Bali z Prahy (a zpět) 15.298,- kč

akce letenky Bali - IndonésieChcete něco víc než jen obyčejnou dovolenou? Vydejte se v aktuálním tarifu letecké společnosti British Airways z Prahy na "ostrov bohů". Objevily se levné letenky na indonéský cestovatelský poklad. Oblíbené Bali navštívite v hlavní sezóně při cestě tam i zpět za 15.298,- kč, což je cena, která vždy vyvolá velkou vlnu zájmu.

Tímto bychom chtěli upozornit na ještě stále probíhající akci s letenkami Praha - Denpasar Bali, která už nějaký ten den trvá. Sezónní letenky na Bali za patnact tisíc od British Airways v sobě zahrnují termíny od 11. listopadu 2015 do 30. března 2016. Variabilní dostupnost na konkrétní dny zjistíte v kalendáři.

Malá rekapitulace na závěr nám prozradí, že poslední levné letenky Denpasar Bali za čtrnáct tisíc od China Southern Airlines ze srpna sice byly o stovku levnější, odlety z Frankfurtu a Mnichova nepadly do noty každému. Stejná aerolinka v srpnu nabízela i letenky do Jakarty, připomenout a podívat se na poslední výhodné lety s cílem Indonésie můžete zde.

⇆ Bali - Indonésie (z Prahy) 15.298,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.