British Airways - Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro z Prahy 16.310,- kč

Zaletět si levně na brazilskou pláž Copacabana z Prahy aktuálně umožňuje letecká společnost patřící do top 10 nejbezpečnějších aerolinek za loňský rok, aerolinka British Airways. Je tu akce tohoto leteckého přepravce a tak si příjdou na své jihoameričtí výletníci. Uvádíme zpáteční levné letenky Rio de Janeiro s odletem z Prahy za 16.310,- kč včetně tax, poplatků a zpátečního letu.

Dostupnost: levné letenky do Brazílie z Prahy v podání British Airways zařazujeme mezi tipy poprvé a hned máte šanci zabookovat si nejlevnější letenky z kalendáře bez sáhodlouhého vyhledávání. To vše díky kalendáři znázorňující volné levné letenky připravené k okamžité rezervaci. Letenky do Rio de Janeiro jsou k dostání na vybrané termíny od 11. března do 21. července 2014.

Info k letu: Vypravuje British Airways s odlétem se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie (cca 2 a půl hodiny) a příletem na letiště  Rio Internacional, Rio De Janeiro, Brazílie. Totéž vás čeká při cestě zpět.

Proč bookovat akční letenky do Brazílie od British Airways? Shrňme si nejdůležitější body pro rezervace letenky do Rio de Janeiro a ty jsou: příznivá cena, odlety - přílety z/do Prahy, jedno krátké mezipřistání a let s jednou s nebezpečnějších leteckých společností na světě. Chcete i přesto letět levněji, volte nyní např. akční let s KLM, viz odkaz níže.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.