British Airways - Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro z Prahy 16.310,- kč

Zaletět si levně na brazilskou pláž Copacabana z Prahy aktuálně umožňuje letecká společnost patřící do top 10 nejbezpečnějších aerolinek za loňský rok, aerolinka British Airways. Je tu akce tohoto leteckého přepravce a tak si příjdou na své jihoameričtí výletníci. Uvádíme zpáteční levné letenky Rio de Janeiro s odletem z Prahy za 16.310,- kč včetně tax, poplatků a zpátečního letu.

Dostupnost: levné letenky do Brazílie z Prahy v podání British Airways zařazujeme mezi tipy poprvé a hned máte šanci zabookovat si nejlevnější letenky z kalendáře bez sáhodlouhého vyhledávání. To vše díky kalendáři znázorňující volné levné letenky připravené k okamžité rezervaci. Letenky do Rio de Janeiro jsou k dostání na vybrané termíny od 11. března do 21. července 2014.

Info k letu: Vypravuje British Airways s odlétem se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie (cca 2 a půl hodiny) a příletem na letiště  Rio Internacional, Rio De Janeiro, Brazílie. Totéž vás čeká při cestě zpět.

Proč bookovat akční letenky do Brazílie od British Airways? Shrňme si nejdůležitější body pro rezervace letenky do Rio de Janeiro a ty jsou: příznivá cena, odlety - přílety z/do Prahy, jedno krátké mezipřistání a let s jednou s nebezpečnějších leteckých společností na světě. Chcete i přesto letět levněji, volte nyní např. akční let s KLM, viz odkaz níže.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.