Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro z Prahy 11.800,- kč

Jak na nejlevnější cestování do Brazílie? Když víte co a jak, ušetříte spoustu peněz a někdy i desetitisíce korun! Stačí nepropásnout nějakou tu vhodnou příležitost na akční letenky a jižní Amerika je blíže, než by se zdálo.

Ať se nebavíme jen tak nekonkrétně, tak třeba na tuto dobu je tu akce s letovým kalendářem (dostupný v českém rezervačnním systému) s brazilskými aerolinkami TAM Airlines na levné letenky do Rio de Janeiro s odletem z Prahy za exkluzivní cenu 11.800,- kč s poplatky. V ceně je i zpáteční letenka s návratem z Ria do španělského Madridu.

Termíny: na začátku této novinky jsme vás informovali o letenkách do Rio de Janeiro s vyběrem z letového kalendáře. Co to pro nás znamená a co z toho plyne? Vybrat levné letenky do Brazilie (Rio de Janeiro) je možné za jednotnou cenu 11.800,- kč na vybrané termíny od května do prosince. Aktuální stav volných akčních letenek v tarifu TAM Airlines najdete pod odkazem na rezervaci levné letenky.

Akce na levné letenky do Rio de Janeiro s odletem z Prahy v tarifu TAM Airlines je platná do odvolání, nebo vyprodání, což je v případě hodně zajímavého letenkového tarifu a odletu z Prahy hodně krátká doba. Ti, co na cestách poznávají rádi co nejvíce, budou potěšení návratem do Madridu, z kterého navíc není velký problém se dostat levně zpět do ČR.

Online rezervace levné letenky Rio de Janeiro - Brazílie

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.