Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro z Prahy 11.800,- kč

Jak na nejlevnější cestování do Brazílie? Když víte co a jak, ušetříte spoustu peněz a někdy i desetitisíce korun! Stačí nepropásnout nějakou tu vhodnou příležitost na akční letenky a jižní Amerika je blíže, než by se zdálo.

Ať se nebavíme jen tak nekonkrétně, tak třeba na tuto dobu je tu akce s letovým kalendářem (dostupný v českém rezervačnním systému) s brazilskými aerolinkami TAM Airlines na levné letenky do Rio de Janeiro s odletem z Prahy za exkluzivní cenu 11.800,- kč s poplatky. V ceně je i zpáteční letenka s návratem z Ria do španělského Madridu.

Termíny: na začátku této novinky jsme vás informovali o letenkách do Rio de Janeiro s vyběrem z letového kalendáře. Co to pro nás znamená a co z toho plyne? Vybrat levné letenky do Brazilie (Rio de Janeiro) je možné za jednotnou cenu 11.800,- kč na vybrané termíny od května do prosince. Aktuální stav volných akčních letenek v tarifu TAM Airlines najdete pod odkazem na rezervaci levné letenky.

Akce na levné letenky do Rio de Janeiro s odletem z Prahy v tarifu TAM Airlines je platná do odvolání, nebo vyprodání, což je v případě hodně zajímavého letenkového tarifu a odletu z Prahy hodně krátká doba. Ti, co na cestách poznávají rádi co nejvíce, budou potěšení návratem do Madridu, z kterého navíc není velký problém se dostat levně zpět do ČR.

Online rezervace levné letenky Rio de Janeiro - Brazílie

Letecké společnosti
Oblíbené lety