Brazílie ↔ levné letenky Rio de Janeiro 14.420,- kč

Jak cestovat levně a jednoduše do Brazílie? Nejste-li vyznavači složitých tarifů s dalekými místy odletů, vydejte se s akčními letenkami do Rio de Janeiro na palubě KLM či Air France! Specializované nabídky jsou určené pro našince ze západní části republiky a poté všem ostatním, pro které je výhodné letět do Brazílie z Prahy.

Tyto dva tarify směle konkurují předchozím vyprodaným tarifům levné letenky Rio de Janeiro od Iberia, které sice byly dostupné od 10 tisíc kč (nádměrný zájem cestovatelů si svými nevalnými kvalitami aerolinka přesto nezískala), jakožto i spoji z 11. prosince, které nám dovolovaly objednávat si zpáteční levné letenky do Ria z italského Milána za 13.799,- kč.

Pojďme si aktuální možnosti pro zaknihování levné letenky do Brazílie rozebrat do detailu. Zdánlivě levnější volbou se jeví letenky do Rio de Janeiro s odletem z německého Lipska na palubách KLM s cenou 14.220,- kč.

Nepatrně vyšší cenu mají zpáteční levné letenky do Rio de Janeiro z Prahy, ale opravdu jen nepatrně. Tyto letenky si teď objednáte za cenu 15.430,- kč včetně tax a poplatků. Vypravuje letecká společnost Air France.

Dostupnost akčních letů: Pro obě varianty máme připraveny akční kalendáře, které vám předkládáme jako na stříbrném podnose, takže levné letenky není potřeba vyhledávat. Letenky Rio de Janeiro z Lipska rezervujte na období od 5. březen až 8. duben 2014. Letenky do Rio de Janeiro z Prahy jsou k mání na období 12. březen až 5. červen 2014.

↔ Rio de Janeiro - Brazílie z Lipska 14.220,- kč rezervace

↔ Rio de Janeiro - Brazílie z Prahy 15.430,- kč rezervace

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.