Brazílie - levné letenky do Rio de Janeiro z Prahy 11.870,- kč

Je tady cenová bomba a absolutní špička v nabídce levných letenek! Levné letenky do Brazílie s odletem z Prahy za mimořádně zajímavou cenu 11.870,- kč včetně tax a poplatků! Rezervujte si akční kombinovaný tarif aerolinek ČSA a TAM Airlines s odletem z Prahy na levné letenky do Rio de Janeiro s návratem do německého Frankfurtu za tuto bezvadnou cenu a ušetřete na letence nemalé peníze!

Kdy můžeme letět levně? Objednávat levné letenky do Rio de Janeiro s odletem z Prahy je možné na nedoprodané termíny od 20. února do 25. března. Info k letu - odlétá se z letiště Praha Vávlav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Malpensa Arpt, Milán, Itálie, příletem na letiště Guarulhos Arpt, Sao Paulo, Brazílie. Zpáteční let je přímý, tedy z letiště Rio Internacional, Rio De Janeiro, Brazílie s příletem na letiště ve Frankfurtu, tedy Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo.

Jak objednávat levné letenky do Brazílie v akčním tarifu TAM Airlines a Českých Aerolinek ? Kliknutím na odkaz pro rezervaci letenky na konci této aktuality, se vám zobrazí letenkový kalendář, kde jasně vidíte ještě neobsazené termíny volných letů. Klikem na příslušné datum si zvolíte termín a objednáte letenku.

Tarif je platný ode dneška a je platný do vyprodání, což bude trvat podle našich odhadů v řádu desítek hodin, takže se určitě vyplatí objednat levné letenky co nejdříve. Přejeme šťastnou cestu do Brazílie!

Online rezervace levné letenky Rio de Janeiro (Brazílie)

Letecké společnosti
Oblíbené lety