BOMBA! Scandinavian Airlines - USA - levné letenky New York 6.554,- kč

Březen je na letenkové megaakce vskutku velmi úrodný! Největší úsporu v tomto měsíci zajišťují chybné tarify. Po opravdové bombě v podobě letenek do Jižní Ameriky za pět a půl tisíce přichází další perlička, tentokrát nás extra levné letenky zavedou do Severní Ameriky. Na pořadu dne je USA. Kdo sonduje zajímavé podněty na cesty i takhle o víkendu, může ulovit levné letenky do New Yorku za 6.554,- kč i s poplatky!

Ano, skutečně nyní si za šest a půl tisíce korun českých zarezervujete tyto zpáteční lety. Ptáte se odkud? Bude to pro Čechy z dobře dostupné skandinávské země a to Stockholm, zpáteční letenky z Prahy nebo i Vídně si pořídíte v cenové relaci dva až tři tisíce, o tom si ale povíme až na konci tohoto letenkového tipu.

Dostupnost: Jak objednat a hlavně na kdy? Tarif patří národnímu dopravci Švédska, Dánska a Norska, aerolince SAS - Scandinavian Airlines, ale na stránkách tohoto dopravce ji nehledejte, tam ji nenajdete. Tyto letenky New York pro vás přinášíme v sortimentu itineráře s vyznačenými termíny. Období pro booking současně nejlevnější letenky do USA zahrnuje termíny od konce března do 14. dubna 2014. Termíny ubývají bleskurychlým tempem.

Jak se letí? Již zmíněný odlet ze Švédska zahrhnuje započetí cesty na letišti Arlanda Arpt, Stockholm, Švédsko s jedním a velmi krátkým mezipřistáním (do hodinky) v Oslu a příletem na letiště Newark Liberty Intl Arpt, Newark, USA (Spojené Státy Americké). Za stejných podmínek letíte i z New Yorku zpět do Stockholmu.

Pár rad na závěr. Chybné tarify s takto neuvěřitelnou cenou bývají dostupné jen velmi krátky čas. V podstatě se jedná o dobu, dokud dopravce neodstraní v systému chybnou cenu. Letenkové bomby v podobě cesty do New Yorku za šest a půl tisíce kč mají obvykle složitou trasu, více přestupů a ukrutně dlouhé čekačky na letištích. Tady tomu tak není,využijte toho! Příkladáme také odkaz na dopravu do Stockholmu - letenky z Prahy a také akční letenky do Stockholmu z Vídně.

↔ New York - USA ze Stockholmu 6.554,- kč kalendář

↔ Stockholm - Švédsko z Prahy 2.733,- kč rezervace

↔ Stockholm - Švédsko z Vídně 2.840,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.