BOMBA! Finnair ⇆ Špicberky (Norsko) - letenky Longyearbyen z Prahy (zpáteční) 4.565,- kč

Holdujete končinám na severu? Pak si v každém případě nenechte proklouznout mezi prsty cestovatelský unikát s letenkami na Špicberky! Hodně lukrativní akční lety teď vydala letecká společnost Finnair. Přímo s odletem z naší metropole jsou k dostání levné letenky Longyearbyen ve třech variantách. Kromě zpátečního letu do Prahy za který je příplatek cca dvěstě, se dá naplánovat návrat i do Vídně nebo Mnichova. Zpáteční letenka výjde na 4.565,- kč.

Levné letenky Špicberky určitě nerostou jako houby po dešti! Vždyť naposledy promoval takové lety SAS Scandinavian Airlines, to však byl rok 2013! Z čistajasna zrozenou nabídku akční letenky Longyearbyen od Finnair bookujte z kalendáře (linky na konci tohoto reportu). Výprodej charakterizuje situaci, letenek je minimum, ale kdo si pospíši, má šanci letět červnu nebo červenci 2016. Pozor! Míst je opravdu málo a dostane se jen na nejrychlejší.

Kromě Finnair na tarifu na norské ostrovy Špicberky spolupracuje i letecká společnost Flybe. Letí se přes Helsinky, kde se dlouho nezdržíte. Přílet je na Longyearbyen Svalbard Arpt (LYR). Jen pro zajímavost, poslední akční letenky na Špicberky z Prahy stály jednou tolik. Čtyři a půl tisíce až pět za zpáteční let jsou tak úplná libovka. Výjde letenka i na vás? Pospěšte si!

⇆ Longyearbyen - Špicberky (z Prahy, zpět Vídeň) 4.565,- kč kalendář

⇆ Longyearbyen - Špicberky (z Prahy, zpět Mnichov) 4.565,- kč kalendář

⇆ Longyearbyen - Špicberky (z Prahy, zpět Vídeň) 4.809,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.