British Airways - Nový Zéland - levné letenky Auckland - návrat do Prahy 16.040,- kč

Patříte mezi náročné cestovatele? Dnes začínáme tipem hodicím se převážně zkušenějším cestovatelům, nebo zájemcům o levné letenky na Nový Zéland. Je tady akční kalendář na levné letenky do Aucklandu, největšího města Nového Zélandu za cenu 16.040,- kč včetně tax a poplatků s odletem ze španělské Barcelony a návratem do Prahy, takže ideální šance, jak neplatit za letenky na Nový Zéland přemrštěné částky.

Levné letenky do Aucklandu spadají pod akční tarif britského leteckého přepravce British Airways a najdete je za uvedenou cenu v letovém kalendáři s možnými lety od 13. dubna až do 30. června (akční letenky na Nový Zéland najdete pouze ve vybraných dnech), více info k termínům najdete pod odkazem na rezervaci levné letenky na konci této aktuality.

Základní informace k letu na Nový Zéland: odlétá se z letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko s prvním mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie (3h a 45min), druhým mezipřistáním na letišti Sydney Kingsford Smith Arpt, Sydney, Austrálie (7h) a finálním příletem na letiště Auckland Arpt, Auckland, Nový Zéland. Všechny akční lety v tomto tarifu zajišťují aeroliniky British Airways.

Dostupnost: následující akce na levné letenky na Nový Zéland s výběrem termínů z letového kalendáře spadá pod top letenkové nabídky začátku tohoto roku, takže kdo chce na letence do Aucklandu ušetřit, měl by si pospíšit.

Online rezervace levné letenky Auckland (Nový Zéland)

Letecké společnosti
Oblíbené lety