Biman Bangladesh - Bangladéš ↔ levné letenky Dhaka 8.867,- kč

Následující letenkový tip je určen jen pro opravdové cestovatelské fajnšmekry, ostatní ani nemusí číst. Za putováním do Bangladéše aktuálně láká aerolinka Biman Bangladesh. Zarezervujte si levné letenky Dhaka s odletem z německého Frankfurtu za cenu 8.867,- kč a že stojí za to si nenechat utéct tento tarif svědčí fakt, že poslední příležitost objednat si levné letenky do Bangladéše se datuje rok a půl zpět.

Dostupnost: Akční kalendář s letenkami do Dhaka vám zde nepředložíme, což ale nikterak závažně nekomplikuje výběr letu. Bookujte letenky s nejpozdějšími termíny letu do 30. června 2014. Důležíté ale je, objednat si letenku ještě dnes, kdy s půlnocí pozbyde platnosti. Délka pobytu v Bangladéši je maximálně 3. měsíce.

Informace k letu: Cesta do Bangladéše s Biman Bangladesh z Frankfurtu není nikterak náročná. Odlétá se z letiště Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo s příletem na letiště Zia Intl Airport, Dhaka, Bangladéš. Na cestě vás čeká palivový stop v italském Římě. Stejné podmínky nás budou provázet i při zpátečním letu Dhaka - Frankfurt.

Tip: Pakliže jste už začli přemýšlet nad objednáním výhodné letenky do Dhaka v Bangladéši, nemáte skoro žádný čas nazbyt. S uplynutím půlnoci poputuje cena nahoru o nějaké 4 tisíce kč a na další takový let si počkáte kdo ví jak dlouho. Vždyť poslední levné letenky Bangladéš od Saudi Arabian Airlines za 8.362,- kč tu byly naposledy 4. listopadu 2012, tak neváhejte a bukujte co nejdříve.

↔ Dhaka - Bangladéš 8.867,- kč rezervace

 

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety