Biman Bangladesh - Bangladéš ↔ levné letenky Dhaka 8.867,- kč

Následující letenkový tip je určen jen pro opravdové cestovatelské fajnšmekry, ostatní ani nemusí číst. Za putováním do Bangladéše aktuálně láká aerolinka Biman Bangladesh. Zarezervujte si levné letenky Dhaka s odletem z německého Frankfurtu za cenu 8.867,- kč a že stojí za to si nenechat utéct tento tarif svědčí fakt, že poslední příležitost objednat si levné letenky do Bangladéše se datuje rok a půl zpět.

Dostupnost: Akční kalendář s letenkami do Dhaka vám zde nepředložíme, což ale nikterak závažně nekomplikuje výběr letu. Bookujte letenky s nejpozdějšími termíny letu do 30. června 2014. Důležíté ale je, objednat si letenku ještě dnes, kdy s půlnocí pozbyde platnosti. Délka pobytu v Bangladéši je maximálně 3. měsíce.

Informace k letu: Cesta do Bangladéše s Biman Bangladesh z Frankfurtu není nikterak náročná. Odlétá se z letiště Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo s příletem na letiště Zia Intl Airport, Dhaka, Bangladéš. Na cestě vás čeká palivový stop v italském Římě. Stejné podmínky nás budou provázet i při zpátečním letu Dhaka - Frankfurt.

Tip: Pakliže jste už začli přemýšlet nad objednáním výhodné letenky do Dhaka v Bangladéši, nemáte skoro žádný čas nazbyt. S uplynutím půlnoci poputuje cena nahoru o nějaké 4 tisíce kč a na další takový let si počkáte kdo ví jak dlouho. Vždyť poslední levné letenky Bangladéš od Saudi Arabian Airlines za 8.362,- kč tu byly naposledy 4. listopadu 2012, tak neváhejte a bukujte co nejdříve.

↔ Dhaka - Bangladéš 8.867,- kč rezervace

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.