Bahamské ostrovy - levné letenky Nassau 15.992,- kč

Souostroví Bahamy ležící v Karibiku s počtem cca dva a půl tisíce ostrovů nabízí nevšední dovolenou, kde zapomenete na všechny problémy.

Letenky na Bahamské ostrovy nepatří mezi zrovna nejlevnější, klasické lety stojí od cca 25 tisíc kč a zlevněné nebo akční lety nepřicházejí skoro vůbec, na Bahamách se totiž nehoní za turisty. Ukažme si tedy výhodnější varianty.

Počátkem jara se vyplatí objednat si letenky na Bahamy - Nassau s odletem z italského Milána. Nejlevněji letenky do Nassau zabookujete na duben, což skýtá lety s leteckou společností American Airlines (mezistop v USA) takže si pár za čtrnáct dolarů musíte pořídit cestovní ESTA kartu pro vstup do USA.

Vyplatí se objednávat levné letenky Bahamske ostrovy s odletem z Milána? Odpověď zní ano. Do Milána létá nejen z Prahy mnoho lowcostů, letenky vás tak nebudou stát více než pár stovek.

Hledáte jiné místo odletu? Nenašli jste zde vhodný tip? Letenky na Bahamy vám připravíme odkudkoliv. Napište nám na facebook a rovnou připojte i požadavky k letu, připravíme vám nabídku šitou přímo na míru.