Austrian Airlines - Turecko - zpáteční levné letenky Istanbul z Prahy 5.630,- kč

Konečně! Máme tady také tarif na levné letenky do Turecka z Prahy a jedná se o kompletní kalendář na lety od listopadu do března 2013! Kam jinam, než do největšího tureckého města - Istanbulu! Lety Praha - Istanbul nepatří standartně mezi nejlevnější tarify, hodí se proto každá zvýhodněná akce. Tentokrát tedy levné letenky do Istanbulu z Prahy za 5.630,- kč včetně tax a poplatků (zpáteční letenka Istanbul - Praha v ceně) od australských aerolinek Austrian Airlines.

Ptáte se na kdy? Levné letenky do Istanbulu jsou momentálně dostupné (kromě pár vybraných) téměř na všechny dny v uvedeném období! Jako příklad uvádíme levné letenky například na datum 2.11. - 18.11. - rezervace zde, nebo termín pro let 10.11. - 30.11. - rezervace zde, dokonce za cenu 5.215,- kč. Kompletní kalendář na levné letenky do Istanbulu najdete pod hlavním odkazem na konci aktuality. Informace k letu: let pořádájí aerolinky Austria Airlines, odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko a příletem na letiště Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko.

Kdo chce zpáteční levné letenky do Turecka, má právě nyní skvělou příležitost si zarezervovat tarif z Prahy do Istanbulu a vybrat si tak z dostatků volných termínů, které ale nebudou dlouho v nabídce. Kromě levné letenky Istanbul doporučujeme také akční ubytování. Mrkněte na porovnání ubytování v Istanbulu.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.