Austrian Airlines - Turecko - zpáteční levné letenky Istanbul z Prahy 5.630,- kč

Konečně! Máme tady také tarif na levné letenky do Turecka z Prahy a jedná se o kompletní kalendář na lety od listopadu do března 2013! Kam jinam, než do největšího tureckého města - Istanbulu! Lety Praha - Istanbul nepatří standartně mezi nejlevnější tarify, hodí se proto každá zvýhodněná akce. Tentokrát tedy levné letenky do Istanbulu z Prahy za 5.630,- kč včetně tax a poplatků (zpáteční letenka Istanbul - Praha v ceně) od australských aerolinek Austrian Airlines.

Ptáte se na kdy? Levné letenky do Istanbulu jsou momentálně dostupné (kromě pár vybraných) téměř na všechny dny v uvedeném období! Jako příklad uvádíme levné letenky například na datum 2.11. - 18.11. - rezervace zde, nebo termín pro let 10.11. - 30.11. - rezervace zde, dokonce za cenu 5.215,- kč. Kompletní kalendář na levné letenky do Istanbulu najdete pod hlavním odkazem na konci aktuality. Informace k letu: let pořádájí aerolinky Austria Airlines, odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko a příletem na letiště Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko.

Kdo chce zpáteční levné letenky do Turecka, má právě nyní skvělou příležitost si zarezervovat tarif z Prahy do Istanbulu a vybrat si tak z dostatků volných termínů, které ale nebudou dlouho v nabídce. Kromě levné letenky Istanbul doporučujeme také akční ubytování. Mrkněte na porovnání ubytování v Istanbulu.

Letecké společnosti
Oblíbené lety