Austrian Airlines ⇆ Thajsko - sezónní levné letenky Phuket z Prahy (a zpět) 13.790,- kč

akce letenky Phuket - ThajskoHrajete si s myšlenkou navštívit Thajsko v hlavní turistické sezóně? Systém dnes vyplodil potěšující akci, za kterou stojí rakouský dopravce Austrian Airlines. Vydejte se z Prahy na ostrov Phuket, včetně cesty z Thajska do Prahy teď zaplatíte pouhých 13.790,- kč. Nač mířit rutinně do Bangkoku, když za tu stejnou cenu se nám vyjímečně naskýtají letenky na největší thajský ostrov.

Dostupnost: Hledáte-li vyšší level dovolené, leťte na Phuket! A to není vše! Dáme vám vybrat z hromady termínů pokrývající turistickou sezónu 2015/2016. Klikněte si po dočtení tipu na odkaz "kalendář" a pak už jen vybírejte. K dispozici máte rozmezí od 9. listopadu 2015 až po 22. březen 2016. Tarif je dostupný ode dneška do vyprodání nebo stažení samotnou leteckou společností Austrian Airlines. Jinými slovy, kapacity míst ubývají rychle.

I když vás v tarifu levné letenky Phuket (Thajsko) z Prahy čekají dvě mezipřistání (Bangkok a Vídeň), jedná se o pohodové zastávky v řádu jedna až dvě hodinky, takže žádná závratná čekačka.

Akční letenky na Phuket jakožto centrum obchodu se šiknou nejen obchodníkům. Na ostrově podle libosti navštivte muzea, chrámy, zábavné parky nebo podmořské akvárium s až 100 druhy živočichů, Mys Phrom Thep, malebné pláže a další atrakce. Za zmínku stojí i místní festivaly. Doporučujeme doplnit levnou letenku na Phuket v Thajsku o ubytování? Ne! V tomto případě vás neodkážeme na booking, nejlépe se totiž domluvíte až na místě.

Phuket - Thajsko (z Prahy) 13.790,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.