Austrian Airlines ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok z Prahy 13.479,- kč

Řešíte klasickou otázku dopravy do Thajska z České Republiky? Po akcích Air France, Qatar Airways, Turkish Airlines a ruského Aeroflotu, je to i rakouská letecká společnost Austrian Airlines, která má akční letenky Praha - Bangkok a zpět. Cena za zpáteční linku 13.479,- kč není úplně top nejlevnější, nicméně to vůbec nevadí, jelikož tu jsou jiné klady.

Nahlédněme pod pokličku akce obousměrné levné letenky do Bangkoku z Prahy od Austrian Airlines, abychom si tak mohli na pomyslné misce vah porovnat všechny aspekty tarifu a hlavně vybrat volný termín. Tady jsou: Plánujte lety do Thajska v rozmezí období 12. červen 2015 až 29. říjen 2015. Hledáte-li spoj naší metropole s maximálně jedním krátkým mezipřistáním, je to trefa do černého, protože Austrian Airlines podmínky splňuje.

To si opět ukážeme při detailní specifikaci letu. Let z Česka už byl avizován. Vede z letiště Praha (PRG) s mezipřistáním ve Vídni (čekačka hodina až čtyři - podle času letu) a pak už rovnou do Bangkoku, konkrétně na airport Suvarnabhumi In... (BKK) Thajsko. Zpátky vás čeká uplně stejná cesta.

Nebudeme vás za každou cenu přemlouvat k rezervaci tarifu, to už je na vás. Kdo by si chtěl ještě porovnat, jaké levné letenky teď nabízí konkurence, jen v rychlosti zmíníme o kterých je řeč. V podstatě jsou nyní všechny, kromě této od Austrian Airlines vyprodány. Výjimku tvoří Air France, která má ještě stále taky výprodejové letenky do Bangkoku. Pro úplnost přikládáme níže odkaz.

⇆ Bangkok - (Thajsko) z Prahy - A.A. 13.479,- kč kalendář

⇆ Bangkok - (Thajsko) z Prahy A.F. 13.653,- kč kalendář

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.