Austrian Airlines ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok z Prahy 13.479,- kč

Řešíte klasickou otázku dopravy do Thajska z České Republiky? Po akcích Air France, Qatar Airways, Turkish Airlines a ruského Aeroflotu, je to i rakouská letecká společnost Austrian Airlines, která má akční letenky Praha - Bangkok a zpět. Cena za zpáteční linku 13.479,- kč není úplně top nejlevnější, nicméně to vůbec nevadí, jelikož tu jsou jiné klady.

Nahlédněme pod pokličku akce obousměrné levné letenky do Bangkoku z Prahy od Austrian Airlines, abychom si tak mohli na pomyslné misce vah porovnat všechny aspekty tarifu a hlavně vybrat volný termín. Tady jsou: Plánujte lety do Thajska v rozmezí období 12. červen 2015 až 29. říjen 2015. Hledáte-li spoj naší metropole s maximálně jedním krátkým mezipřistáním, je to trefa do černého, protože Austrian Airlines podmínky splňuje.

To si opět ukážeme při detailní specifikaci letu. Let z Česka už byl avizován. Vede z letiště Praha (PRG) s mezipřistáním ve Vídni (čekačka hodina až čtyři - podle času letu) a pak už rovnou do Bangkoku, konkrétně na airport Suvarnabhumi In... (BKK) Thajsko. Zpátky vás čeká uplně stejná cesta.

Nebudeme vás za každou cenu přemlouvat k rezervaci tarifu, to už je na vás. Kdo by si chtěl ještě porovnat, jaké levné letenky teď nabízí konkurence, jen v rychlosti zmíníme o kterých je řeč. V podstatě jsou nyní všechny, kromě této od Austrian Airlines vyprodány. Výjimku tvoří Air France, která má ještě stále taky výprodejové letenky do Bangkoku. Pro úplnost přikládáme níže odkaz.

⇆ Bangkok - (Thajsko) z Prahy - A.A. 13.479,- kč kalendář

⇆ Bangkok - (Thajsko) z Prahy A.F. 13.653,- kč kalendář

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.