Austrian Airlines ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok z Prahy 13.479,- kč

Řešíte klasickou otázku dopravy do Thajska z České Republiky? Po akcích Air France, Qatar Airways, Turkish Airlines a ruského Aeroflotu, je to i rakouská letecká společnost Austrian Airlines, která má akční letenky Praha - Bangkok a zpět. Cena za zpáteční linku 13.479,- kč není úplně top nejlevnější, nicméně to vůbec nevadí, jelikož tu jsou jiné klady.

Nahlédněme pod pokličku akce obousměrné levné letenky do Bangkoku z Prahy od Austrian Airlines, abychom si tak mohli na pomyslné misce vah porovnat všechny aspekty tarifu a hlavně vybrat volný termín. Tady jsou: Plánujte lety do Thajska v rozmezí období 12. červen 2015 až 29. říjen 2015. Hledáte-li spoj naší metropole s maximálně jedním krátkým mezipřistáním, je to trefa do černého, protože Austrian Airlines podmínky splňuje.

To si opět ukážeme při detailní specifikaci letu. Let z Česka už byl avizován. Vede z letiště Praha (PRG) s mezipřistáním ve Vídni (čekačka hodina až čtyři - podle času letu) a pak už rovnou do Bangkoku, konkrétně na airport Suvarnabhumi In... (BKK) Thajsko. Zpátky vás čeká uplně stejná cesta.

Nebudeme vás za každou cenu přemlouvat k rezervaci tarifu, to už je na vás. Kdo by si chtěl ještě porovnat, jaké levné letenky teď nabízí konkurence, jen v rychlosti zmíníme o kterých je řeč. V podstatě jsou nyní všechny, kromě této od Austrian Airlines vyprodány. Výjimku tvoří Air France, která má ještě stále taky výprodejové letenky do Bangkoku. Pro úplnost přikládáme níže odkaz.

⇆ Bangkok - (Thajsko) z Prahy - A.A. 13.479,- kč kalendář

⇆ Bangkok - (Thajsko) z Prahy A.F. 13.653,- kč kalendář

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety