Austrian Airlines - Španělsko - levné letenky do Barcelony 2.966,- kč

Barcelona nyní nepatří mezi nejvýhodnější destinace, kam se dá doletět nejlevněji, ale i přesto se občas něco objeví, jako například akční nabídka rakouské národní letecké společnosti Austrian Airlines v českém rezervačním systému na levné letenky do Barcelony s odletem z Vídně za cenu 2.966,- kč včetně tax a poplatků.

Jak si rezervovat levnou letenku do Barcelony? V horní liště klikem na odkaz "letenky student agency", nebo kliknutím na tento odkaz si zobrazíte akční nabídku, kde naleznete i letenky Vídeň - Barcelona za uvedenou cenu 2.966,- kč. K dispozici jsou vybrané termíny od března až do prosince! Jedná se o zpáteční letenky, takže už nic dalšího neplatíte.

Nevyhovují vám akční lety do Barcelony z Vídně v režii Austrian Airlines? Je tady alternativa v podání akčních letenek od českého leteckého přepravce ČSA s odletem z Prahy. Za cenu 4.360,- kč i s poplatky si můžete objednat levné letenky Barcelona na termíny od 5. března do 18. června v rezervačním systému pelikán. Volné termíny na rezervování zpáteční levné letenky Praha - Barcelona od ČSA s letovým kalendářem najdete tomto odkazu.

Online rezervace levné letenky Barcelona (Španělsko)

Letecké společnosti