Austrian Airlines - Katar - levné letenky Doha z Prahy 12.581,- kč

Další z tarifů, které určitě stojí za povšimnutí, je tarif na levné letenky do Kataru na křídlech rakouské letecké společnosti Austrian Airlines. Zaleťte si z Prahy do Doha levněji. Zpáteční levné letenky Doha nyní získáte již za 12.581,- kč včetně tax a poplatků. Zpáteční let vede opět do Prahy a je zahrnut v ceně.

Teď k termínům. Nejlevnější letenky nyní pořídíte na listopad, na tento měsíc bude i náš příklad pro levnou rezervaci letenky. Vyberete li si let do Kataru např. v termínu 9. - 17.11. zaplatíte za letenky Doha z Prahy zmíněnou cenu 12.581,- kč.

Popis trasy: tarif se řadí mezi náročnější, i když je s odletem z Prahy. Poletíte s aerolinkami Austrian Airlines z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s prvním mezipřistáním na Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko, druhým na letišti Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo a příletem na Doha International Arpt, Doha, Katar. Zpáteční let kopíruje identickou trasu.

Tip: levné letenky Doha z Prahy v podání Austrian Airlines je vhodný pro cestovatele, kterým nevadí přespání na letišti. Budete li chtít poradit levné letenky Doha na jiný termín, můžete si o něj napsat na našem facebooku. Odkazy pro doplnění letenek o levný hotel, či půjčení vozidla v zahranicí najdete v pravém bloku.

Online rezervace levné letenky Doha (Katar)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.