Austrian Airlines - Island - levné letenky Reykjavík z Prahy 7.170,- kč

Téměř celou věčnost trvalo, než se nám mezi letenkovými tipy objevil také tarif na Island z Prahy, vždyť poslední je datován k 24. září 2012, což už je více než rok. Aktuální levné letenky na Island z Prahy má na starosti rakouská letecká společnost Austrian Airlines, cena více než libová, ovšem termínů minimum, takže pojďme se na to rychle mrknout.

Za částku 7.170,- kč včetně tax a poplatků si nyní můžeme zabookovat zpáteční levné letenky Reykjavík s odletem z Prahy. Cena zahrnuje i zpáteční let z Reykjavíku do Prahy. Vybírat letenky lze z kalendáře. Období pro rezervaci je červen až červenec. Kliknete-li ve spodní části na odkaz pro zaknihování levné letenky na Island, zobrazíte si aktuální termíny, které spočítáte na prstech jedné ruky.

Informace k tarifu akční letenky na Reykjavík z Prahy: Vypravuje aerolinka Austrian Airlines. Startuje se z bývalého letiště Ruzyně (nyní letiště Václava Havla) Arpt, Praha, Česká Republika s krátkým mezipřistáním na Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko. Přílet je na letiště Reykjavik Keflavik Intl Arpt, Reykjavik, Island. Po stejné trase letíte zpět.

Tip: Jen ti nejrychlejší mají šanci ukořistit zpáteční levné letenky na Island z Prahy za akční cenu 7.170,- kč. Nezbydou-li už na vás, napište nám na facebook, doporučíme i jiné varianty.

- online rezervace levné letenky Reykjavík - Island 7.170,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.